تاریخ : یکشنبه, ۶ خرداد , ۱۴۰۳ 19 ذو القعدة 1445 Sunday, 26 May , 2024
13

یک کهگیلویه و بویراحمدی وزیر میراث فرهنگی و گردشگری دولت آیت الله رئیسی می شود

  • کد خبر : 3495
  • ۱۷ تیر ۱۴۰۰ - ۲۱:۴۴
یک کهگیلویه و بویراحمدی وزیر میراث فرهنگی و گردشگری دولت آیت الله رئیسی می شود

موسوی نور ” صاحب امتیاز و مدیرمسوول نشریه عصر رورشنگری در استان کهگیلویه و بویراحمد

بازتاب فردا/نخبه ها و استعدادهای جامعه، شامل نخبگان سنتی، اقتصادی و سیاسی توان ویژه و برجسته ای در حفظ یا براندازی نظم موجود یا ایجاد طرح و سازمانی نو دارند. این توانایی ناشی از استعداد، درک و قدرت ویژه آنها است. البته آن گاه که افراد نخبه حرکتی را آغاز کردند و راه هموار شد، دیگران هم می توانند پشت سر آنان حرکت و نقش خود را در حرکت تاریخی جامعه ایفا کنند.

 

براساس شنیده ها و آخرین اخبار دریافتی از برخی منابع خبری و اخبار شبکه های مجازی، یک کهگیلویه و بویراحمدی برای اولین بار در کابینه سیزدهم بعنوان وزیر دولت به مجلس مجلس شورای اسلامی برای دریافت معرفی می شود .

 

●” دکتر سید علی موسوی نور ” صاحب امتیاز و مدیرمسوول نشریه عصر رورشنگری در استان کهگیلویه و بویراحمد که در انتخابات های ۱۳۹۶ و ۱۴۰۰ از ” سیدابراهیم رئیسی ” حمایت کرد، از سوی این دولت بعنوان وزیر میراث فرهنگی و گردشگری معرفی می شود.

 

وی دانش آموخته مدیریت گردشگری و برنامه ریزی شهری است که براساس پیشنهاد جمعی از نخبگان و فعالین حوزه گردشگری و میراث فرهنگی، بدلیل سابقه فعالیت های علمی و اجرایی بسیار درخشانی که در این حوزه دارد از گزینه های معرفی شده برای وزارت میراث فرهنگی کشور است.

 

●دکتر موسوی نور دارای دهها تالیف و بیش از ۲۵ مورد مقاله علمی در موضوع شاخه های متعدد گردشگری و حوزه شهری است.

 

●وی در سال ۱۳۹۶ مسئول کمیته اساتید و دانشگاهیان دانشگاه آزاد ستاد علمی حاج آقای رئیسی و در انتخابات ۱۴۰۰ مسئول ستاد مناطق جغرافیایی کشور و شهروندان مقیم تهران بوده که در ۳۱ استان کشور فعالانه برای موفقیت آیت اللّه رئیسی فعالیت داشتند.

 

●عدالت جغرافیایی توزیع نیروی انسانی در مدیریت کلان کشور از شعارهای راهبردی دولت مردمی ایران قوی است که انتخاب نیروهای توانمند و کارآمد می تواند چنین رویکردی را عملی نماید.

 

■■ دکتر موسوی نور از فرزندان تحصیلکرده شهرستان کهگیلویه میباشد

لینک کوتاه : https://baztabfarda.ir/?p=3495

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0