تاریخ : یکشنبه, ۶ خرداد , ۱۴۰۳ 19 ذو القعدة 1445 Sunday, 26 May , 2024
11

روز خبرنگار فرصتی برای قدردانی مسئولان استانی و شهرستانی از خبرنگاران

  • کد خبر : 4097
  • ۱۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۷
روز خبرنگار فرصتی برای قدردانی مسئولان استانی و شهرستانی از خبرنگاران

مسیولان و مدیران استانی و شهرستانی کهگیلویه و بویراحمد طی پیام های جداگانه ای روز خبرنگار را تبریک گفتند.

بازتاب فردا

مسیولان و مدیران استانی و شهرستانی کهگیلویه و بویراحمد طی پیام های جداگانه ای روز خبرنگار را تبریک گفتند.

فرماندار کهگیلویه//

بسم اله الرحمن الرحیم

در عصری که رسانه های نوین عادات و زندگی انسان را هدایت می کنند و رسانه آیینه تمام نمای جامعه و رکن ضروری توسعه جوامع قلمداد میشود قطعا خبرنگار و ادبیات رسانه ای محور تحقق جامعه دانایی است .

در مسیر اجتناب ناپذیر توسعه ، تحول اجتماعی و فرهنگی جامعه با نقش افرینی خبرنگاران خبره و واقع نگار معنا می یابد ؛
انها که با وجدان بیدار تصویرگر وقایع عمق جامعه اند و با شور و شعور مشکلات را دنبال می کنند و با پیگیری مصرانه مطالبات؛ روشنی بخش دل های مردم سرزمینشان می شوند .

بی تردید در این میان کارکرد رسانه های محلی در ارائه تصویری از مشکلات و نظارت عمومی بر مسئولان و دستگاه های اجرایی بی بدیل و غیرقابل انکار بوده است.

اینجانب ضمن گرامیداشت یادو خاطره شهدای این عرصه خطیر روز خبرنگار را به سابقه داران خبر ، خبرنگاران شجاع و باانگیزه و خستگی ناپذیر خبرگزاریها ، رسانه های محلی در شهرستان کهگیلویه تبریک و تهنیت عرض می نمایم و سرافرازی و سربلندی عزیزان را از خداوند منان خواستارم، امید که قسم خداوند بر قلم هایتان پایدار باشد.

دارا کریمی نژاد /فرماندار شهرستان کهگیلویه
۱۴۰۰/۵/۱۶

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان کهگیلویه با صدور پیامی فرا رسیدن ۱۷ مردادماه «روز خبرنگار» را به کلیه تلاشگران عرصه خبر و اطلاع رسانی تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان کهگیلویه، دکتر محمد طاهر طیب زادگان در این پیام ضمن تاکید بر نقش رسانه ها به ویژه خبرنگاران در تحقق اهداف نظام سلامت، دانایی را موهبتی الهی دانست که از قلم سرچشمه می گیرد و بر اندیشه جویندگان حقیقت نقش می زند.

 

طیب زادگان افزود: تولید و نشر اطلاعات، چراغ پر فروغی را می ماند که راه بالندگی و پیشرفت را پیش روی انسان های مشتاق می نهد.

 

وی به نقش ممتاز و تاثیرگذار خبرنگاران در حوزه سلامت شهرستان کهگیلویه به ویژه از ابتدای شیوع ویروس کووید ۱۹ اشاره کرد و تصریح کرد: خبرنگاران به ویژه خبرنگاران فعال حوزه سلامت شهرستان کهگیلویه با انتشار به موقع اخبار، اطلاعیه ها و گزارش های تخصصی مرتبط با همه گیری بیماری کرونا، نقش متمایزی را در عملیاتی نمودن مصوبات و به ثمر رسیدن طرح های حوزه سلامت در این زمینه ایفا کرده اند و به نوعی بازوی کمکی بهداشت و درمان در ارائه خدمات به مردم بوده اند.

 

طیب زادگان خبرنگاران را وجدان بیدار جامعه برشمرد و افزود: سلامت فکری و فرهنگی هر جامعه، مرهون تلاش شبانه‌روزی آنهاست

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان کهگیلویه خاطرنشان کرد: نامگذاری یک روز به عنوان «روز خبرنگار »فرصت مناسبی برای قدرشناسی از زحمات عزیزانی است که با احساس مسئولیت و تحمل سختی‌های فراوان به نگاشتن حقایقی می‌پردازند که رشد و توسعه جامعه را ثمر می‌بخشد.

 

وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای راه آزادی و آگاهی بویژه خبرنگار شهید محمود صارمی،روز خبرنگار را به کلیه خبرنگاران محترم و دست اندرکاران پرتلاش عرصه خبر و اطلاع رسانی تبریک گفت و برای همگان در انجام رسالت مهم آگاهی بخشی و روشنگری آرزوی موفقیت کرد.

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه، طی پیامی روز خبرنگار را تبریک گفت:
در متن این پیام آمده است:

خبرنگاران به راستی سمبل تعهد، وظیفه شناسی، دلسوزی، آگاهی بخشی و مطالبه گری هستند که حتی جانشان را برای روشنی بخشی و عینیت بخشیدن به “نون والقلم مایسطرون” در طبق اخلاص گذاشته‌اند.
هفدهم مرداد که یادآور ایثارگری و رشادت خبرنگاران شهیدی چون محمود صارمی؛ مرتضی آوینی و خبرنگاران شهید هواپیمای”سی ۱۳۰”، می‌باشد را به همه خبرنگاران ایران عزیز تبریک و تهنیت عرض نموده و برای این عزیزان موفقیت و سربلندی در انجام وظایف خطیرشان را آرزومندم.

جهانبخش وحدت نژاد
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویر احمد.

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

پیام تبریک مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بمناسبت فرارسیدن ۱۷ مرداد روز خبرنگار
به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه وبویراحمد با فرارسیدن ۱۷ مرداد ماه و روز خبرنگار، برخه مدیرعامل شرکت آبفا استان در بزرگداشت این روز و ارج نهادن به خدمات خبرنگاران پیامی بشرح ذیل صادر کردند:
بسم الله الرحمن الرحیم
« ن والقلم و ما یسطرون »
۱۷ مرداد ماه سالروز شهادت شهید والامقام "محمود صارمی" یادآور مجاهدتهای نگارندگان خبر می باشد که در روزنگار و تقویم کشور عزیزمان ایران اسلامی به نام روز خبرنگار مزین شده تا در این فرصت مغتنم، تلاشهای فرهیختگان بی ادعایی را ارج نهیم که در راستای آگاهی بخشی و هدایت افکار عمومی با اندیشه ای بلند و نیک، صداقت و توانایی خویش را با احساس مسئولیت و امانتداری بر همگان اثبات و در تمامی حوادث تلخ و لحظات شیرین روزگار، بی وقفه و بی منت و در نهایت تجسم تعهد، مطالبه گری دلسوزانه که انعکاس حقایق جامعه می باشد می پردازند.
اینجانب ضمن گرامیداشت ۱۷ مرداد ماه و ادای احترام به مقام رفیع تمامی شهدای والامقام و گرامیداشت یاد و نام شهدای خبرنگار و پیشکسوتان عرصه خبر، سالروز آسمانی گردیدن شهید معظم "محمود صارمی " را گرامی داشته و روز خبرنگار را به تمامی سنگربانان دفاع از شفافیت و زحمت کشان، نگارندگان و اصحاب خبر صمیمانه تبریک عرض نموده و از همکاری آنان نیز تقدیر و تشکر می نمائیم و در وصف مقام آنان به سروده ای بسنده می کنیم؛
حماسه حضور تو به صحنه های عاشقی
چو کوه جلوه می کند به پهنه های عاشقی
برای وصف حال تو قلم فقیر و ناتوان
تو روح استقامتی سنگ صبور و مهربان
والسلام

اسفندیار برخه
رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل
شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه وبویراحمد

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

رسانه‌ ها و مطبوعات به قول عالمان سیاست، چرخ دنده‌های دموکراسی هستند. لذا می توان گفت که خبرنگاران کسانی هستند که با بینش و وجدان بیدار قلم خود، مدام این چرخ دنده‌ها را روغن کاری میکنند. روز خبرنگار را به تمام خبرنگارانی که با قلم خود پاسدار دموکراسی و مردم‌سالاری اصیل هستند تبریک می گویم…

 

سید شرمت اله حسینی پرور بخشدار مرکزی کهگیلویه

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

باسمه تعالی

«ن والقلم و ما یسطرون»

سوگند به قلم و آنچه می‌نویسد. (قلم:۱)

۱۷ مرداد ماه «روز خبرنگار » یاد روز باشکوه تلاشگران عرصه اندیشه و قلم را به حضور خبرنگاران عزیز ایران اسلامی و استان کهگیلویه و بویراحمد خصوصاً خبرنگاران شهرستان کهگیلویه تبریک عرض نموده وضمن پاسداشت خاطره شهدای اصحاب رسانه،جد و جهد شما عزیزان را در برافروختن چراغ اطلاع‌رسانی مستقل و مسئولانه ارج می‌نهیم. بی شک،دستیابی به قله‌های پیشرفت،سربلندی و سعادت کشور ، مراقبت از منافع ملی و مصالح مردم و آرمان‌های ارزشمند انقلاب اسلامی جز با حق‌جویی، صدق و مجاهدت در عرصه آگاهی ممکن نمی‌شود. از ایزد منان تداوم عزت و اهتمام مسئولانه شما را در روایت عشق، آزادی و حق گویی در عرصه آگاهی آرزومندم.

با آرزوی توفیق الهی

 

مدیریت و روابط عمومي اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان کهگیلویه

لینک کوتاه : https://baztabfarda.ir/?p=4097

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0