تاریخ : پنج شنبه, ۳۰ فروردین , ۱۴۰۳ 10 شوال 1445 Thursday, 18 April , 2024
11
معاون شرکت توزیع نیروی برق استان:

اجرای مانورهای ۹ گانه مقابله با برق های غیرمجاز در کهگیلویه و بویراحمد

  • کد خبر : 3348
  • ۱۲ تیر ۱۴۰۰ - ۷:۵۳
اجرای مانورهای ۹ گانه مقابله با برق های غیرمجاز در کهگیلویه و بویراحمد

معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد از اجرای مانورهای ۹ گانه این معاونت برای مقابله با برق های غیرمجاز و وصول مطالبات از مشترکین بدهکار خبرداد.

بازتاب فردا:معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد از اجرای مانورهای ۹ گانه این معاونت برای مقابله با برق های غیرمجاز و وصول مطالبات از مشترکین بدهکار خبرداد.

 

” سیدحسین عادلی نسب ” در گفت و گو با بازتاب فردا گفت: برق های غیرمجاز یکی از عوامل هدرروی انرژی در شبکه های توزیع نیروی برق بوده که برای کاهش این هدرروی باید برق های غیرمجاز جمع آوری شود.

 

وی با اظهارتاسف از اینکه برخی از افراد و گاها مشترکین برق در استان کهگیلویه و بویراحمد از برق های غیرمجاز استفاده می کنند، اظهارداشت: براساس قانون، استفاده غیرمجاز از برق جُرم بوده و کسانی که اقدام به استفاده غیرمجاز از برق می کنند به دستگاه قضایی معرفی می شوند.

 

معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: سالانه در این استان حدود ۱۰ هزار برق غیرمجاز جمع آوری و برخوردهای قانونی نیز صورت می گیرد اما برای کاهش و یا به صفر رساندن این پدیده نادرست نیازمند همراهی مردم در اطلاع رسانی هستیم.

 

عادلی نسب با بیان اینکه شماره تلفن ۱۲۱ واحد اتفاقاتی شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد آماده پاسخگویی و دریافت اطلاعات مردمی در این ارتباط است، خاطرنشان کرد: مانور ۹ گانه جمع آوری برق های غیرمجاز هم اکنون در شهرستان ” مارگون ” در حال اجرا است.

 

وی گفت: ۲۰ نفر از نیروهای عملیاتی و اتفاقاتی به همراه هفت دستگاه نقلیه سبک درحال جمع آوری برق های غیرمجاز در شهرستان بوده و البته تعدادی از این نیروها در حال بررسی پرداخت بدهی مشترکین بدهکار به شرکت توزیع نیروی برق استان نیز هستند.

 

معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد، تعداد مشترکین برق در شهرستان مارگون این استان را بیش از ۱۱ هزار و ۲۰۰ مشترک ذکر و یادآورشد: بدهی این تعداد مشترک به شرکت توزیع نیروی برق استان بیش از ۵۰ میلیارد ریال است.

 

عادلی نسب، مجموع بدهی مشترکین برق در استان کهگیلویه و بویراحمد را بیش از ۱۴۰میلیارد تومان عنوان و تصریح کرد: بیش از ۲۷۰ هزار اشتراک برق در این استان وجود دارد که بیشترین این مشترکین در شهرستان بویراحمد است.

لینک کوتاه : https://baztabfarda.ir/?p=3348
  • ارسال توسط :
  • دیدگاه‌ها برای اجرای مانورهای ۹ گانه مقابله با برق های غیرمجاز در کهگیلویه و بویراحمد بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.