تاریخ : سه شنبه, ۸ خرداد , ۱۴۰۳ 21 ذو القعدة 1445 Tuesday, 28 May , 2024
2

یک فعال محیط زیست پته استاندار و نماینده بويراحمد را جلوی رئيس جمهور روی آب ریخت/ اقدام تاسف بار نمایندگان و استاندار!

  • کد خبر : 11760
  • ۰۱ مرداد ۱۴۰۲ - ۳:۱۲
یک فعال محیط زیست پته استاندار و نماینده بويراحمد را جلوی رئيس جمهور روی آب ریخت/ اقدام تاسف بار نمایندگان و استاندار!
رئیسی انگار از عواقب این سد اطلاعی نداشت با تامل و تعجب از استاندار جویای داستان شد.

به گزارش بازتاب فردا،در سفر دوم رییس جمهور در حالی که همه مسئولین از خوبی سدسازی های بی رویه در استان حرف می‌زدند کسی حرف از خسارت سنگین سدخرسون۳ نرد!

اما سیدجواد هادی اصل فعال محیط زیست و مستندساز هم استانی در حین افتتاح بیمارستان لیکک آقای رئیسی ریس جمهور را در یک فرصت طلبی گیر آورد و بلند از جنایت سد خرسون ۳گفت.

او در حضور استاندار و نماینده کهگیلویه گفت : آقای رئیسی به خدا قسم خرسون۳ ظلم به استان ماست، ۶میلیون درخت بلوط رو قتل عام می کنند، ۱۰ هزار نفر مردم ما رو آواره می کنن تا همه مهاجرت کنند به شهر ها و یاسوج بشود همانند شهر ایذه با آن همه بحران اجتماعی و مشکلات، رئیسی که انگار از عواقب این سد اطلاعی نداشت با تامل و تعجب از استاندار جویای داستان شد و استاندار در تایید صحبت های هادی اصل کمی به موضوع پرداخت.

هادی اصل در ادامه مطالبه عمومی استان بلافاصله از سد آبریز حرف زد که ببینید برای این آبگیر کوچک ۱۰۰میلیون متر مکعبی تمام مملکت علیه ش شدند ولی برای سد خرسون کسی صدایش در نمی آید تا میلیارد ها مترمکعب آب به کویر منتقل شود و مردم ما آواره شوند این ظلم و بی عدالتی است.

موحد در تایید صحبت های این فعال محیط زیست برای رییس جمهور مطالبه عمومی مردم را مطرح کرد.

و در نتیجه دکتر رئیسی با تاکید بر موضوع قول پیگیری حتمی را داد که ساعتی بعد در جلسه خبرنگاران این قول و پیگیری شخصی موضوع را تکرار نمود.

لازم به ذکر است از طرفی در میان تمام درخواست های شخصی از مسئولین کشوری جای تقدیر دارد از جوانان هم استانی که مطالباتی در راستای منافع عمومی دارند و از آن طرف عدم بیان و پیگیری همچین مشکلاتی توسط مسئولین استانی و نمایندگان باعث تأسف است.

لینک کوتاه : https://baztabfarda.ir/?p=11760

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0