تاریخ : یکشنبه, ۶ خرداد , ۱۴۰۳ 19 ذو القعدة 1445 Sunday, 26 May , 2024
5
کسب عنوان موفق ترین گروه جهادی در ششمین جشنواره ملی مالک اشتر:

گروه جهادی شهدای کهگیلویه موفق ترین گروه جهادی کشور شد

  • کد خبر : 5553
  • ۲۳ آبان ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۱
گروه جهادی شهدای کهگیلویه موفق ترین گروه جهادی کشور شد
گروه جهادی شهدای کهگیلویه، با هدف محرومیت زدایی و خدمات رساني به هم نوعان تشکیل شد. این گروه بالای ۱۰ سال است که در این حوزه به صورت مستقل فعالیت دارد. این گروه توسط جمعی از جوانان بسیجی و انقلابی روستای طولیان از توابع بخش مرکزی شهرستان کهگیلویه در استان کهگیلویه و بویراحمد مش باشد و با همکاری مردم به صورت خودجوش شکل گرفت و با آسیب شناسی سایر گروه های جهادی فعالیت خود را آغاز کرد.

بازتاب فردا/گروه جهادی شهدای کهگیلویه، با هدف محرومیت زدایی و خدمات رساني به هم نوعان تشکیل شد. این گروه بالای ۱۰ سال است که در این حوزه به صورت مستقل فعالیت دارد. این گروه توسط جمعی از جوانان بسیجی و انقلابی روستای طولیان از توابع بخش مرکزی شهرستان کهگیلویه در استان کهگیلویه و بویراحمد مش باشد و با همکاری مردم به صورت خودجوش شکل گرفت و با آسیب شناسی سایر گروه های جهادی فعالیت خود را آغاز کرد.

سید سجاد شیروان مسئول گروه جهادی شهدای کهگیلویه گفت؛ امید است دامنه فعالیت این گروه در آینده گسترده تر شود و علاوه بر فعالیتهایی حال حاضر گروه یعنی خدمات آموزشی، فرهنگی و عمرانی و کمکهای معیشتی و بسته های غذایی، برقکشی منازل تعمیر وسایل برقی نیازمندان، تهیه وسایل ضروری از قبیل بخاری، آبگرمکن، کولر و … خدمات ترک اعتیاد و …خدمات جدیدی نیز از قبیل   خدمات درمانی, مشاوره ای
در مناطق تحت پوشش خود(مناطق و روستاهای محروم و کم برخوردار) را نیز ارائه کند.

گروه جهادی شهدای کهگیلویه ابتدا جمعه ها با برگزاری اردو ، به مناطق محروم شهرستان کهگیلویه و حومه سرکشی می کرد و سپس در روستاهای دوردست و کم برخوردار بخشهای جاورده و قلعه ریسی به برگزاری اردوهای جهادی اقدام کرد.

این گروه در ایام و مناسبت های متعدد برنامه های فرهنگی متنوعی را برای مردم مناطق و اعضای گروه برگزار می کند.
همچنین تعدادی از خانواده هایی که به دلایل گوناگونی تحت پوشش نهادهای حمایتی دیگر قرار نمی‌گیرند را شناسایی نموده و در مقاطع مختلف سال کمک های مادی و معنوی به آنها ارائه می‌کند.
در مقاطعی مانند ماه مبارک رمضان و ایام بازگشایی مدارس و نوروز نیز توزیع ارزاق، لوازم التحریر و پوشاک را در حد وسع گروه برای مردم مناطق محروم و خانواده های نیازمند انجام می دهد.
همچنین این گروه جهادی در ایام زلزله کرمانشاه، سیل های عظیم لرستان و خوزستان با اعزام نیروهایی به این مناطق انجام وظیفه خدماترسانی داشته است.

گروه جهادی شهدای کهگیلویه در مناطق مختلفی که اردو برگزار می کند، مشکلات آن منطقه را شناسایی کرده و از مسئولین امر مطالبه می‌کند.
لازم به یادآوری است پایگاه مقاومت شهید بقایی روستای طولیان که گروه جهادی *شهدای کهگیلویه*  را مدیریت میکند طی چند سال اخیر عنوان یکی از پایگاه های برتر بسیج در سطح شهرستان و استان را به خود اختصاص داده که فعالیتهای جهادی و عمرانی از علل اصلی کسب این موفقیت ها بوده است.

*شماره کارت جهت دریافت کمکهای نقدی حامیان گروه: ۶۲۷۳۸۱۷۰۱۰۱۲۲۷۱۵*

 جهت ارتباط با گروه نیز می توانید با شماره مسوولین گروه تماس حاصل فرمایید:

*سید سجادشیروان*: *۰۹۱۷۳۴۲۳۴۷۵*
*سیدعلی موسوی اصل*
*۰۹۱۷۸۸۰۱۶۹۲*

لینک کوتاه : https://baztabfarda.ir/?p=5553
  • ارسال توسط :
  • دیدگاه‌ها برای گروه جهادی شهدای کهگیلویه موفق ترین گروه جهادی کشور شد بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.