تاریخ : دوشنبه, ۷ اسفند , ۱۴۰۲ 17 شعبان 1445 Monday, 26 February , 2024
11

گروه جهادی بسیج خادمین زهرا شهرستان لنده به مناسبت روز حضرت فاطمه زهرا دیداری با مادری معلول داشتند

  • کد خبر : 6527
  • ۰۶ بهمن ۱۴۰۰ - ۳:۵۴
گروه جهادی بسیج خادمین زهرا شهرستان لنده  به مناسبت روز حضرت فاطمه زهرا  دیداری با  مادری معلول داشتند
بانوان و مادران گروه جهادی خادمین زهرا سلام الله علیها به مناسبت ولادت بانوی دو عالم بی بی فاطمه زهرا"س" و روز زن به دیدار زنی معلول و تنها که چشم انتظار کسی است از در وارد شود و تنهایی شب و روزش را با او پر کند.

بازتاب فردا/اشک در چشم مادران گروه جهادی خادمین زهرا لنده تا همدردی مادری که تنها زندگی میکند

حضرت فاطمه(س)، بانوی آب و آیینه و نماد بی بدیل خرد ورزی و ولایت مداری، اسوه جاودان ایثار و نثار و مرجع جامعی است که برای همگان به ویژه بانوان جامعه اسلامی، مشعل فروزانی در مسیر شناخت حق و حقیقت و چلچراغ راه رستگاری و سعادت است.

به گزارش بازتاب فردا: بانوان و مادران گروه جهادی خادمین زهرا سلام الله علیها به مناسبت ولادت بانوی دو عالم بی بی فاطمه زهرا”س” و روز زن به دیدار زنی معلول و تنها که چشم انتظار کسی است از در وارد شود و تنهایی شب و روزش را با او پر کند.

زنی صبور،خوش اخلاق،مذهبی و با ایمان ،آرام و صمیمی اما تنها.

این بانو از ناحیه دو دست معلول می باشد شوهرش را سالها پیش از دست داد،صاحب فرزند دختر یا پسر نمی باشد و تنها زندگی می کند.

با این دیدار اشک شوق از چشمانِ چشم انتطار این زن تنها سرازیر شد به گفته ایشان انگار فرزندان نداشته ام به دیدارم آمده اند.

ساعاتی چند پای درد دل این بانوی بزرگوار نشستند و با هر خنده او شاد شدند و با هر آه و اشک این بانو اشک ریختند و همدرد دل پر درد این بانو شدند.

در پایان بانوان گروه جهادی خادمین زهرا با خود و خدای خود عهد بستند تا زمانی که این بانو در قید حیات است به دیدار این بانوی بزرگوار بروند و برای این بانوی رنج کشیده انیس و مونس باشند.

با تشکر و احترام

لینک کوتاه : https://baztabfarda.ir/?p=6527

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0