تاریخ : سه شنبه, ۲۹ خرداد , ۱۴۰۳ 12 ذو الحجة 1445 Tuesday, 18 June , 2024
6
با حضور معاون اقتصادی استاندار؛

کمیته امور بانکی شهرستان کهگیلویه برگزار شد

  • کد خبر : 7070
  • ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۴
کمیته امور بانکی شهرستان کهگیلویه برگزار شد
جلسه کمیته امور بانکی شهرستان شهرستان کهگیلویه با حضور معاون اقتصادی استاندار، فرماندار،مدیران کل و مدیران بانک ها در سالن جلسات فرمانداری کهگیلویه برگزار شد.

بازتاب فردا/جلسه کمیته امور بانکی شهرستان شهرستان کهگیلویه با حضور معاون اقتصادی استاندار، فرماندار،مدیران کل و مدیران بانک ها در سالن جلسات فرمانداری کهگیلویه برگزار شد.

 

به گزارش بازتاب فردا: معاون اقتصادی استاندار در این جلسه با اشاره به وضعیت اقتصادی مردم و ضرورت تسریع و تسهیل در پرداخت اعتبارات گفت : با توجه به نزدیک شدن به ایام پایان سال مصوب شد که بانک ها تا آخرین روز کاری تسهیلات تکلیفی و حمایتی را پرداخت کنند .

عسکری به مشکلات مردم برای دریافت تسهیلات هم اشاره کرد و افزود : مردم برای دریافت تسهیلات با مشکلات مختلف بروکراسی اداری وتعدد زیاد ضامنین برای ضمانت مواجهند که همین مساله باعث شده تا عملکرد پرداخت تسهیلات عملکرد قابل قبولی نباشد که در این جلسه مصوب شد همه بانک ها برای پرداخت تسهیلات با مردم بیش از پیش همکاری و مساعدت داشته باشند .

وی در ادامه گفت : عملکرد پرداخت تسهیلات ماده ۱۶ برای نهادهای حمایتی و تسهیلات ماده ۱۸ برای تسهیلات اشتغالزا نیز در دستورکار جلسه بود که مقرر شد هر سه ماه یک بار با تشکیل چنین جلساتی بصورت دقیق و براساس عملکرد عملیاتی و میدانی در تبصره ها ،در تسهیلات تکلیفی و تسهیلات منابع داخلی مشکلات و عملکرد را پیگیری کنیم .

 

سرپرست فرمانداری کهگیلویه هم به مهمترین مصوبات این جلسه اشاره کرد و ا گفت : ارباب رجوع نگران نوع برخورد کارکنان بانک ها هستند و در این جلسه مصوب شد کرامت انسان ها حفظ و طرح تکریم ارباب رجوع اجرا شود.

 

سید عبدالعزیز موسوی افزود : با توجه به نزدیک شدن به پایان سال مقرر شد بانک ها شیفت نوروزی داشته باشند و برای تامین پول نقد مورد نیاز دستگاه های خودپرداز اقدام کنند تا مردم و مسافران در این زمینه مشکلی نداشته باشند .

 

رئیس امور شعب بانک ملی استان نیز تکریم ارباب رجوع را از دغدغه های اصلی بانک ها عنوان کرد، و گفت: بانک ها از طریق منابع داخلی تسهیلات پرداخت می کنند.

منصور دانش اموز افزود : در سفر رئیس جمهور ۷۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای پرداخت وام های ازدواج مصوب شد که بانک ها حدود ۸۹۰ میلیارد تومان تسهیلات در این زمینه پرداخت کردند.

 

وی با بیان خبری خوش برای دریافت کنندگان تسهیلات بانک کشاورزی ادامه داد : بخش نامه بند خ تسهیلات کشاورزی نیزابلاغ شد ، که مردم با مراجعه به بانک کشاورزی و واریز اصل تسهیلات دریافتی نسبت به تسهیلات و تسویه اقساط معوقه خود اقدام کنند که سود قبل از سررسید و جریمه مازدا نرخ معامله را دولت تقبل می کند و وام گیرنده با پرداخت اصل تسهیلات می توانند وام های خود را تسویه کنند

لینک کوتاه : https://baztabfarda.ir/?p=7070

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
برچسب ها