تاریخ : یکشنبه, ۶ خرداد , ۱۴۰۳ 19 ذو القعدة 1445 Sunday, 26 May , 2024
8
در راستای تحقق شعار سال و فرمایشات مقام معظم رهبری صورت گرفت؛

اقدام قابل تقدیر دستگاه قضایی در پی فعالیت مجدد مرغداری های تعطیل شده/پیام تقدیر از رئیس کل دادگستری، معاون پیشگیری از جرم و دادستان کهگیلویه در پی این اقدام ضرب الاجلی

  • کد خبر : 3501
  • ۱۷ تیر ۱۴۰۰ - ۲۲:۱۵
اقدام قابل تقدیر دستگاه قضایی در پی فعالیت مجدد مرغداری های تعطیل شده/پیام تقدیر از رئیس کل دادگستری، معاون پیشگیری از جرم و دادستان کهگیلویه در پی این اقدام ضرب الاجلی

نامگذاری شعار سال توسط مقام معظم رهبری با عنوان «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها» در شرایط کنونی کشور از اهمیت بالایی برخوردار است و همه ما وظیفه داریم در این راستا اقدام و عمل کنیم. در همین راستا دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد که در زمینه تحقق شعار سال پیش قراول بوده در پی […]

بازتاب فردا: نامگذاری شعار سال توسط مقام معظم رهبری با عنوان «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها» در شرایط کنونی کشور از اهمیت بالایی برخوردار است و همه ما وظیفه داریم در این راستا اقدام و عمل کنیم.

در همین راستا دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد که در زمینه تحقق شعار سال پیش قراول بوده در پی تعطیلی ۱۱ مرغداری ۴ شهرستان با تدبیر صورت گرفته این مرغداری ها شروع به فعالیت نمودند.
این مرغداری ها که طی بخشنامه ای از سوی جهاد و کشاورزی استان و به مدت ۳ ماه تعطیل شده بودند که با پیگیری‌های حاج سعادتیان دادستان کهگیلویه و ارسال نامه به دادگستری کل استان و همکاری دکتر حسنی معاونت پیشگیری و دکتر نگین تاجی مدیر کل دادگستری این موضوع در کمتر از ۳ ساعت حل شد.

در همین رابطه جمعی از مرغداران شهرستان های ۴ گانه با ارسال پیامی از اقدام مهم و ضرب الاجلی دادگستری کل استان و شهرستان تقدیر و تشکر نمودند.

در این پیام آمده است.

_رئیس کل محترم دادگستری جناب آقای دکتر نگین تاجی

_معاونت محترم پیشگیری از جرم دادگستری استان جناب آقای دکتر حسنی

_دادستان محترم شهرستان کهگیلویه جناب آقای حاج سعادتیان

سلام علیکم

تلاش خالصانه و صادقانه شما آینه وظیفه شناسی و پژواک دانایی و تعهد و مقابله با آسیب های جدی است.
نتیجه تلاش و کوشش شما در راستای فرمایش مقام معظم رهبری در جهت رفع مانع زدایی ها درخت امیدی است که به بار می‌نشیند و نویدبخش خبری خوب جهت حمایت از تولید است.
ما واحد‌های تولید مرغ شهرستان های کهگیلویه،بهمئی، چرام و لنده مراتب تشکر و قدردانی خود را از مجموعه دادگستری استان خصوصا شما انسان های شریف اعلام می داریم امیدواریم همان طور که در راستای شعار سال گام بر می‌دارید جهت تحقق این شعار در سایر زمینه ها نیز موفق باشید.
باتشکر
جمعی از مرغداری های شهرستان های کهگیلویه، بهمئی، چرام ولنده

گفتنی است تعطیلی این واحدهای مرغداری به بهانه عدم رعایت بخشنامه‌ ی درتاریخ ۱۴۰۰/۲/۲۷ مبنی بر موظف نمودن مرغداران ک ۹۰درصد مرغ تولیدی رو با نرخ مصوب تحویل کشتارگاه دهند درصورتیک این واحدهای تولیدی محصول خود رو قبل از ابلاغ این بخشنامه باهماهنگی جهاد کشاورزی شهرستانهای مربوطه توزیع کرده بودند.

لینک کوتاه : https://baztabfarda.ir/?p=3501
  • ارسال توسط :
  • دیدگاه‌ها برای اقدام قابل تقدیر دستگاه قضایی در پی فعالیت مجدد مرغداری های تعطیل شده/پیام تقدیر از رئیس کل دادگستری، معاون پیشگیری از جرم و دادستان کهگیلویه در پی این اقدام ضرب الاجلی بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.