تاریخ : پنج شنبه, ۳۰ فروردین , ۱۴۰۳ 10 شوال 1445 Thursday, 18 April , 2024
9

پیام قدردانی رییس ستاد مرکزی آیت الله رئیسی در شهرستان کهگیلویه

  • کد خبر : 3089
  • ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۹:۱۳
پیام قدردانی رییس ستاد مرکزی آیت الله رئیسی در شهرستان کهگیلویه

دکتر سید منصور تقوی رییس ستاد مرکزی آیت الله سید ابراهیم رئیسی شهرستان کهگیلویه با صدور پیامی از اقشار مختلف مردم برای حضور پرشور در انتخابات تقدیر و تشکر کرد.

زازتاب فردا/دکتر سید منصور تقوی رییس ستاد مرکزی آیت الله سید ابراهیم رئیسی شهرستان کهگیلویه با صدور پیامی از اقشار مختلف مردم برای حضور پرشور در انتخابات تقدیر و تشکر کرد.

 

متن پیام به شرح زیر می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

مردم دین باور وزمان شناس کهگیلویه علی رغم شیوع همه گیری کرونا و همه تبلیغات امپراتوری رسانه ای استکبار و تلاش های ایادی آنان ‘ در خلق حماسه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ و رقم زدن مشارکت بالا و شاد نمودن قلب ولی امر خود سهیم شدند .

انصاف این است که از همه شرکت کنندگان در این انتخابات که نگذاشتند طراحی و خواب ” عدم مشارکت ” معاندین تعبیر شود تقدیر نمود .

لهذا ستاد مرکزی مردمی آیت الله رئیسی شهرستان کهگیلویه بر خود فرض می داند که علاوه برآحاد مردم به دلیل شرکت پرشور خود از نیروهای امنیتی و انتظامی و سپاهیان پاسدار که زمینه ساز امنیت کم نظیری بوده اند قدردانی نماید .

بدیهی است که مراتب امتنان ویژه ما تقدیم افراد گمنام ، اشخاص و تشکل ها و اعضای ستادهای همسو و تکریم زحمات شبانه روزی آنها خواهد بود که منتهی به پیروزی جبهه انقلاب و روحیه عدالت خواهی و تفکر استکبار ستیزی و مشی حمایت از مظلوم و البته انتخاب دکتر رئیسی گردیده است.

دکتر سید منصور تقوی مسئول ستاد مرکزی و مسئول هماهنگی ستادهای آیت الله رئیسی کهگیلویه

لینک کوتاه : https://baztabfarda.ir/?p=3089

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0