تاریخ : دوشنبه, ۷ اسفند , ۱۴۰۲ 17 شعبان 1445 Monday, 26 February , 2024
11

پیام تقدیر و تشکر خانواده داغدار چرامین از حضور تسلی بخش کلیه اقشار مختلف در مراسم تشییع و خاکسپاری عزیزان از دست رفته شان

  • کد خبر : 4722
  • ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۹
پیام تقدیر  و تشکر خانواده داغدار چرامین از حضور تسلی بخش کلیه اقشار مختلف در مراسم تشییع و خاکسپاری عزیزان از دست رفته شان

بر خود فرض می دانیم از سویدای جان خود، سپاسگزار همه مشارکانی باشیم که در آیین خاکسپاری عزیزان سفرکرده مان،روح حزین مان را نواخته اند تا نشکنیم و دوباره بایستیم.

 

به نام خداوندِ مرگ و حیات/که جز او نداریم راهِ نجات/

طوفانِ مصیبتی که بر ما وزیدن گرفت و بنیان خانواده نورِ دیدگان مان رحمان نازنین و همسر و گلهای نورسته اش را ویران کرده است،حادثه ای هولناک بود که خاطرِ خطیرِ همگان را متاثر کرده است.

رستخیزِ حضورِ مردم نوعدوست و عطوف دیارمان،التیامی بود بر این دردِ بنیان سوز و ویرانگر.

بر خود فرض می دانیم از سویدای جان خود، سپاسگزار همه مشارکانی باشیم که در آیین خاکسپاری عزیزان سفرکرده مان،روح حزین مان را نواخته اند تا نشکنیم و دوباره بایستیم. حضور عطوفانه جمیع سلسله فخیمه سادات، روحانیت فخیم، دانشگاهیان و فرهنگیان، کسبه و بازاریان،سازمان ها و ادارات،نیروهای خدوم نظامی و انتظامی،تمام شخصیت های حقیقی و حقوقی از سراسر میهن اسلامی و قاطبه مردم نجیب کهگیلویه و بویراحمد را در مراسم تشییع، تدفین و ختم عزیزان مان،می ستاییم و به عدد نفوس و انفاس خلائق، ابراز امتنان و سپاس واسع داریم.

عزتمندی،دوام عمر همه شما خوبان را از ایزد دادار خواهانیم.

خانواده چرامین و سادات امام زاده علی ع

لینک کوتاه : https://baztabfarda.ir/?p=4722

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0