تاریخ : شنبه, ۱ اردیبهشت , ۱۴۰۳ 12 شوال 1445 Saturday, 20 April , 2024
12
در بازدید سرزده معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد از دستگاه های خدمات رسان، مطرح شد؛

پرداخت به موقع حقوق کارگران اولویت شهرداری باشد/تشکیل تیم های واکنش سریع در آب و فاضلاب و آب منطقه ای/ ضرورت افزایش پایداری شبکه برق/ ساماندهی خدمات رسانی به مناطق محروم شهری/ دستگاه ها باید در کوتاه ترین زمان ممکن به مردم پاسخگو باشند

  • کد خبر : 3905
  • ۰۵ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۰
پرداخت به موقع حقوق کارگران اولویت شهرداری باشد/تشکیل تیم های واکنش سریع در آب و فاضلاب و آب منطقه ای/ ضرورت افزایش پایداری شبکه برق/ ساماندهی خدمات رسانی به مناطق محروم شهری/ دستگاه ها باید در کوتاه ترین زمان ممکن به مردم پاسخگو باشند

کیامرث حاجی زاده معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد امروز از شهرداری یاسوج، شرکت آب وفاضلاب، شرکت آب منطقه‌ای و شرکت توزیع نیروی برق استان بازدید کرد.

بازتاب فردا/کیامرث حاجی زاده معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد امروز از شهرداری یاسوج، شرکت آب وفاضلاب، شرکت آب منطقه‌ای و شرکت توزیع نیروی برق استان بازدید کرد.

وی در این بازدید در برخی واحد های شهرداری یاسوج، آب و فاضلاب، شرکت آب منطقه ای و شرکت توزیع نیروی برق حضور یافت و از نزدیک در جریان نحوه فعالیت اداری پرسنل و رضایتمندی  ارباب رجوع قرار گرفت.

نخستین دستگاهی که معاون عمرانی استاندار به آن سر زد شهرداری یاسوج بود وی در ابتدا بازدیدی از واحدهای مختلف این دستگاه خدماتی داشت و پس از آن در جمع کارکنان این نهاد حضور یافت.

حاجی زاده در این نشست، تاکید کرد: نخستین اولویت در مدیریت شهری، رضایت مندی مردم است.

معاون عمرانی استاندار، تصریح کرد: کوتاه کردن فرآیند خدمات رسانی به مردم به ویژه در این ایام شیوع کرونا یک ضرورت است.

وی با بیان اینکه شهرداری باید با توزیع گسترده خدمات در راستای تمایل شهروندان به زندگی در این شهر تلاش و اقدام کند، بیان کرد: پاکسازی و نظافت شهری به صورت مستمر از وظایف ذاتی شهرداری است که باید بر این مهم نظارت بیشتری داشته باشد.

حاجی زاده با اشاره به موضوع مهم تنش آبی، عنوان کرد: آبیاری فضای سبز با آب شرب ممنوع است و نیروهای مربوطه موظفند در ساعات خنک روز، یعنی از ۵ و ۶ بعدازظهر تا ۹ صبح نسبت به آبیاری چمن و فضاهای سبزی شهری اقدام کنند و از ساعت ۹ صبح تا ۵ بعدازظهر آبیاری ممنوع است، چرا که علاوه بر اینکه ۵۰ درصد آب تبخیر می شود، به گیاه صدمه می زند.

وی با تاکید بر اینکه روزانه موضوعات مربوط به خدمات شهری را پیگیری می کنیم، بیان کرد: خدمات رسانی در حوزه فنی مناطق محروم ساماندهی شود.

حاجی زاده با اشاره به مشکلات معیشتی قشر کارگر، تاکید کرد: پرداخت به موقع حقوق کارگران اولویت شهرداری باشد.

عیسی شهامت مدیر کل دفتر شهری و امور شوراهای کهگیلویه و بویراحمد نیز در این نشست، اظهار داشت: شهرداری در پرداخت مطالبات کارگران همان نگاه به حقوق پرسنل کارمندی را داشته باشد.

وی با اشاره به اینکه ۲۰ پرونده ارتقای شغلی این شهرداری را برگشت دادیم، تصریح کرد: یکی از ملاک های تایید ارتقای شغلی رضایتمندی مردم است و باید نظر مردم در این حوزه دیده شود.

شهامت خواستار تسریع در آغاز انعقاد قرارداد پیمانکاران برای تامین نیروهای این مجموعه شد.

دستگاه دیگری که معاون عمرانی استاندار به صورت سرزده وارد آن شد و سراغ کارمندان آن رفت آب و فاضلاب بود.

وی در جمع مدیرعامل و هیئت مدیره این شرکت با اشاره به موضوع خشکسالی و کم بارشی، اظهار داشت: شیوع بیماری کرونا و مشکلات برق نیز شرایط خاصی را رقم زده است.

حاجی زاده با بیان اینکه برخی دستگاه ها عملکرد خوبی داشتند، عنوان کرد: تعدادی از ادارات نیز برخی از مصوبات را اجرایی نکردند.

وی، تاکید کرد: دو مسئله در آبفا باید جدی گرفته شود یکی از این موضوعات 《سامانه ۱۲۲ 》 است که باید میزان پاسخگویی آن بهبود یابد و کارکنان آن در سه شیفت کاری صبح، ظهر و عصر به مردم پاسخگو باشند.

معاون عمرانی استاندار خواستار تشکیل تیم های واکنش سریع در بخش آب و فاضلاب شد و افزود: هر کدام از معاونت های این مجموعه مسئول یک حوزه باشد تا کارها با سرعت بهتری به سرانجام برسد.

وی با تاکید بر اینکه آب شرب نیاز اولیه مردم است، تصریح کرد: باید شبانه روز و به صورت عملیاتی پای کار باشید.

حاجی زاده، تاکید کرد: در بحث تنش آبی هیچ عذری پذیرفتنی نیست‌.

وی خواستار گسترش فرهنگ ذخیره سازی آب از سوی مسئولان آب و فاضلاب با همکاری صدا و سیما و رسانه ها شد و گفت: هرگونه قطعی آب حتی برای دقایقی را از قبل به مردم اطلاع رسانی کنید.

حاجی زاده، تاکید کرد: مخازنی در برخی محلات پیش بینی کنید تا در شرایط اضطراری به عنوان ذخیره از آن استفاده شود.

وی با اشاره به اینکه یک چهارم اعتبارات محرومیت زدایی،اعتبار تنخواه گردان و ردیف خاص را به آب و فاضلاب جهت تامین آب شرب اختصاص می یابد، گفت: به طور قطع با توجه به رایزنی های استاندار اعتبارات دیگری نیز به این حوزه اختصاص می یابد.

آب منطقه ای سومین مقصد بازدید سرزده حاجی زاده بود.

وی در نشست با مدیرعامل و هیئت مدیره این شرکت، اظهار داشت: از فروردین ماه سال جاری ستاد خشکسالی استان تشکیل شده است و برخی از دستگاه ها کم کاری می کنند.

حاجی زاده با بیان اینکه تامین آب صنعت و کشاورزی مردم به عهده آب منطقه ای است، گفت: باید میدانی عمل کنیم و تیم های واکنش سریع در این راستا تشکیل شود‌.

وی، تاکید کرد: تا آخرین روزی که این مسئولیت را بر عهده داریم باید پای کار باشیم.

معاون عمرانی استاندار، ابراز کرد: در تمام مناطق استان باید مشکلات پیگیری شود.

شرکت توزیع نیروی برق آخرین مقصد بازدید سرزده حاجی زاده بود.

وی پس از بازدید از بخش های مختلف این شرکت با مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره آن دیدار و گفتگو کرد.

حاجی زاده خواستار پاسخگویی مطلوب به خواسته های مردم از طریق 《سامانه ۱۲۱》 شد و تاکید کرد: رضایتمندی مردم در اولویت کار مسئولان و کارکنان باشد.

وی، تاکید کرد: از ظرفیت این انباشت نیرو استفاده شده و برای مقابله با تنش انرژی استفاده کنید.

حاجی زاده، گفت: قطعی برق نباشد در صورت خاموشی های خانگی باید از طریق صدا و سیما و رسانه ها به مردم اطلاع رسانی شود.

وی، بیان کرد: مناطق گرمسیری به ویژه مناطقی که دارای دمای بالای ۵۰ درجه هستند باید کم ترین خاموشی را داشته باشند.

حاجی زاده، تاکید کرد: تکریم شهروندان و پاسخگویی به مردم را سرلوحه کار خود قرار دهید.

وی، تصریح کرد: پایداری شبکه برق در استان افزایش یابد.

لازم به ذکر است حاجی زاده در این بازدیدها پای درد و دل مردم نیز نشست و دستورات لازم برای پاسخگویی سریع جهت رفع مشکلات مردم را به مدیران این دستگاه ها صادر کرد.

گفتنی است شهامت مدیرکل دفتر شهری و امور شوراهای استانداری و جمعی از کارشناسان حوزه عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد حاجی زاده را در این بازدیدها همراهی ‌کردند.

لینک کوتاه : https://baztabfarda.ir/?p=3905
  • ارسال توسط :
  • دیدگاه‌ها برای پرداخت به موقع حقوق کارگران اولویت شهرداری باشد/تشکیل تیم های واکنش سریع در آب و فاضلاب و آب منطقه ای/ ضرورت افزایش پایداری شبکه برق/ ساماندهی خدمات رسانی به مناطق محروم شهری/ دستگاه ها باید در کوتاه ترین زمان ممکن به مردم پاسخگو باشند بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.