تاریخ : پنج شنبه, ۱۰ خرداد , ۱۴۰۳ 23 ذو القعدة 1445 Thursday, 30 May , 2024
11

پاکسازی سطح شهر دهدشت از پوسترهای تبلیغاتی با همدلی منتخبین شورای ششم و همکاری مردم+تصاویر

  • کد خبر : 3172
  • ۰۵ تیر ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۹
پاکسازی سطح شهر دهدشت از پوسترهای تبلیغاتی با همدلی منتخبین شورای ششم و همکاری مردم+تصاویر

با پایان یافتن زمان تبلیغات نامزدهای انتخاباتی پاکسازی پوسترهای انتخاباتی از جداره‌های معابر و خیابانهای اصلی و فرعی در سطح شهر دهدشت با راه انداختن پویشی تحت عنوان شهر پاک با همکاری مجموعه مردم نهاد ندای فرهیختگان جوان در دهدشت از پوسترهای تبلیغاتی آغاز شد.

بازتاب فردا/به گزارش بازتاب فردابا پایان یافتن زمان تبلیغات نامزدهای انتخاباتی پاکسازی پوسترهای انتخاباتی از جداره‌های معابر و خیابانهای اصلی و فرعی در سطح شهر دهدشت با راه انداختن پویشی تحت عنوان شهر پاک با همکاری مجموعه مردم نهاد ندای فرهیختگان جوان در دهدشت آغاز شد.

متاسفانه تبلیغات نامتعارف دیوارنویسی و برچسب های تبلیغاتی چهره شهر را مخدوش کرده است و در راستای رفع مشکلات وناهنجاری‌های بصری و اجتماعی مجموعه مردم نهاد ندای جوان با اطلاعیه در فضای مجازی از منتخبین ششمین دوره پارلمان شهری دهدشت و همچنین کاندیداهایی که به هر دلیلی موفق به حضور در جمع ۷ نفر نشدند دعوت به عمل آوردند تا در کنار جوانان فعال و پویا اقدام به پاکسازی دیوارهای سطح شهر از پوستر ها و برچسب های تبلیغاتی کنند.

البته ذکر یک نکته ضروری است که کاندیداهای محترم بدانند که در و دیوار شهر و محله جای تبلیغ نیست و می‌تواند از ظرفیت های ایجاد شده در سطح شهر و در قالب بیلبورد یا تلویزیون شهری شهر استفاده کنند چرا که داشتن شهری سالم و آباد حق شهروندان است و برای داشتن شهری آباد با نشاط و سالم مردم نیز باید با مسئولین به ویژه شهرداری همکاری لازم را داشته باشند.

در همین راستا چند تن از منتخبین شورای ششم شهر دهدشت آقایان مهندس خسرو دیدار، مهندس جلال داورپناه، مهندس ایمان داورپناه،مهندس مصطفی پارسایی و فرهنگی فرهیخته طاهر پاداش با تنی چند از نیروها و طرفداران خود اقدام به پاکسازی دیوار ها در سطح شهر از برچسب و پوستر های تبلیغاتی کردند.
درواقع منتخبین ششم شورای شهری دهدشت هدف از انجام این اقدام را حذف آلودگی های بصری، آراستگی منظر شهر و ارتقا زیبایی نمای شهری میدانند و نشان دادند که از همین ابتدای راه پای کار و عمل هستند.

البته در ادامه این پاکسازی طاهر پاداش منتخب شورای شهر دهدشت پیشنهاد، دادند با ارائه اطلاعیه و فراخوان در فضای مجازی با توجه به ماندگاری چسب بر روی در و دیوارهای میدان مرکزی شهر یکبار دیگر با استفاده از تینر اقدام به پاکسازی مجدد برای از بین بردن لکه ها و آلودگی ها کنند.

امید که در ادامه این حرکت زیبا و فرهنگی سایر منتخبین نیز به این پویش بپیوندند.

نویسنده:حمیده تابش نژاد

لینک کوتاه : https://baztabfarda.ir/?p=3172

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0