تاریخ : سه شنبه, ۸ خرداد , ۱۴۰۳ 21 ذو القعدة 1445 Tuesday, 28 May , 2024
10
مدیر شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه:

وضعیت برق شهرستان پایدار است/۱۱ گروه عملیاتی برای برگزاری انتخابات در بخش های مختلف شهرستان مستقر هستند

  • کد خبر : 3034
  • ۲۷ خرداد ۱۴۰۰ - ۹:۱۰
وضعیت برق شهرستان پایدار است/۱۱ گروه عملیاتی برای برگزاری انتخابات در بخش های مختلف شهرستان مستقر هستند

مدیریت  توزیع نیروی برق شهرستان کهگیلویه روز پنجشنبه ۲۷/۳/۱۴۰۰در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به مصرف برق شهرستان گفت: بیش از ۴۳ هزار مشترک شهری و روستایی روزانه از خدمات شرکت توزیع نیروی برق استفاده می کنند که برای تامین برق مورد نیاز این مشترکین ۷۵ مگاوات برق توزیع می شود.

مدیریت  توزیع نیروی برق شهرستان کهگیلویه روز پنجشنبه۲۷/۳/۱۴۰۰ در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به مصرف برق شهرستان گفت: بیش از ۴۳ هزار مشترک شهری و روستایی روزانه از خدمات شرکت توزیع نیروی برق استفاده می کنند که برای تامین برق مورد نیاز این مشترکین ۷۵ مگاوات برق توزیع می شود.

 

تابش نژاد گفت: ۷۰ مگاوات از برق مورد نیاز شهرستان از ایستگاه فوق توزیع برق سرپری و ۵ مگاوات دیگر نیز از ایستگاه فوق توزیع چرام تامین می شود.

 

وی گفت: با توجه به اهمیت برگزاری انتخابات و ضرورت تامین برق مورد نیاز حوزه های اخذ رای ۱۱ تیم عملیاتی در شهرستان کهگیلویه مستقر هستند تا برق پایدار تامین شود.

 

تابش نژاد همچنین به استقرار یک دستگاه ژنراتور در فرمانداری کهگیلویه برای قطع احتمالی برق فرمانداری اشاره کرد و گفت: برای تامین برق مورد نیاز در شهرستان کهگیلویه مشکلی وجود ندارد و تمامی خطوط انتقال برق پایدار هستند.

 

وی در پایان گفت: درصورت بروز حوادث پیش بینی نشده و غیر مترقبه تیم‌های عملیاتی این شرکت آمادگی کامل دارند

لینک کوتاه : https://baztabfarda.ir/?p=3034
  • ارسال توسط :
  • دیدگاه‌ها برای وضعیت برق شهرستان پایدار است/۱۱ گروه عملیاتی برای برگزاری انتخابات در بخش های مختلف شهرستان مستقر هستند بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.