تاریخ : شنبه, ۱ اردیبهشت , ۱۴۰۳ 12 شوال 1445 Saturday, 20 April , 2024
9
در استانه انتخابات ۱۴۰۰؛

هشدار مدیر کل سیاسی و انتخابات به هیئت های اجرایی انتخابات

  • کد خبر : 2709
  • ۱۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۸:۵۱
هشدار  مدیر کل سیاسی و انتخابات به هیئت های اجرایی انتخابات

فتاح محمدی در جلسه مشترک فرمانداران ، بخشداران و هیئت های اجرایی شهرستانهای کهگیلویه، بهمئی، چرام ولنده گفت:مسئولین اجرایی انتخابات اعم از بازرسین ، اعضای شعب ، نمایندگان فرماندار، مسئولین دستگاههای دولتی شهرداری ها ی تابعه حق شرکت در روند تبلیغات و حمابت از نامزد ها را ندارند و در صورت تخطی طبق قانون مجازات پیش بینی شده اعمال خواهد شد .

بازتاب فردا/به گزارش بازتاب فردا: فتاح محمدی در جلسه مشترک فرمانداران ، بخشداران و هیئت های اجرایی شهرستانهای کهگیلویه، بهمئی، چرام ولنده گفت:مسئولین اجرایی انتخابات اعم از بازرسین ، اعضای شعب ، نمایندگان فرماندار، مسئولین دستگاههای دولتی شهرداری ها ی تابعه حق شرکت در روند تبلیغات و حمابت از نامزد ها را ندارند و در صورت تخطی طبق قانون مجازات پیش بینی شده اعمال خواهد شد .

وی افزود : احساس امنیت جامعه و افکار عمومی به عملکرد مجریان بستگی مستقیم دارد و این امر باعث مشارکت بیشتر می شود .

وی بابیان اینکه تمهیدات لازم با توجه به وضعیت و شرایط بیماری کرونا پیش بینی شده است تصریح کرد : با توجه به امکان تمدید زمان پایان انتخابات ؛در جمع اوری ارا بیمارستانها و مراکز درمانی از پرسنل این مراکز استفاده می شود .

رسولی رییس کمیته فناوری انتخابات استان با بیانداینکه روند اجرای انتخابات مانیتو رینگ و ان لاین می باشد تصریح کرد : فرمانداریها آموزش عوامل کاربر شعب را با تشکیل شعب فرضی در دستور کار قرار دهند .

لینک کوتاه : https://baztabfarda.ir/?p=2709
  • ارسال توسط :
  • دیدگاه‌ها برای هشدار مدیر کل سیاسی و انتخابات به هیئت های اجرایی انتخابات بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.