تاریخ : سه شنبه, ۸ آذر , ۱۴۰۱ 6 جماد أول 1444 Tuesday, 29 November , 2022
0

نشست هماهنگی برگزاری کنگره شهدا در شهرستان چرام

  • کد خبر : 10469
  • ۰۲ آذر ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۷
نشست هماهنگی برگزاری کنگره شهدا در شهرستان چرام

به گزارش بازتاب فردا؛ سرهنگ پاسدار مصطفی اقبالی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان چرام در این جلسه اظهار داشت: تاکید رهبر معظم انقلاب این است که نام و یاد شهدا زنده بماند. مثل امروز با ابزارهایی که در دست داریم انتقال داده شود.   اقبالی گفت: انتقال حماسه و پیام شهیدان به جامعه برای نسل […]

به گزارش بازتاب فردا؛ سرهنگ پاسدار مصطفی اقبالی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان چرام در این جلسه اظهار داشت: تاکید رهبر معظم انقلاب این است که نام و یاد شهدا زنده بماند. مثل امروز با ابزارهایی که در دست داریم انتقال داده شود.

 

اقبالی گفت: انتقال حماسه و پیام شهیدان به جامعه برای نسل جوان و نوجوان جامعه و تبیین سبک زندگی شهیدان از اهداف کنگره شهداست.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان چرام تصریح کرد. باید برای برپایی کنگره تلاش کنیم و از ظرفیت های هنری و مردمی برای برپایی کنگره شهدا بهره گیری کنیم تاآیینی در تراز ملی و بین‌المللی برگزار شود با توجه به اینکه حتماً کمیته های مختلفی تشکیل خواهد شد و هر یک از کمیته ها و کارگروه ها وظایفی را عهده دار خواهند شد.

 

وی افزود: آمادگی در خود شهرستان و استان جهت هرچه باشکوه تر جهت برگزاری کنگره ملی سرداران شهید استانمان که در آینده برگزار خواهد شد انجام خواهیم داد.

 

در ادامه سرهنگ نجاتی دبیر اجرایی کنگره استان گفت: هدف از برگزاری جلسه کنگره شهدا و تعیین کمیته به جهت برنامه ریزی و هم افزایی و هماهنگی بین رده های شهرستانی سپاه و ادارات و نهادها تشکیل شده است.

 

سرهنگ نجاتی دبیر اجرایی کنگره استان شرح و وظایف کمیته ها در سپاه ادارات را تشریح نمود.

 

دبیر اجرایی کنگره شهدا استان بیان نمود: با همکاری و هم افزایی این اتفاق ملی در ایفای شهرستانها برنامه ریزی شود.

 

سید عبدارحمان توفیقیان فرماندار شهرستان چرام گفت:کنگره شهدا یه رخداد بزرگ،یک وظیفه شرعی و یک تکلیف اجتماعی در قبال این جامعه بشری است و این رسالت را بردوش داریم.

 

 

در ادامه فرماندار چرام بعنوان رئیس کنگره  و فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بعنوان دبیر معرفی و احکام مسئولیت به آنها اعطاء شد.

 

لینک کوتاه : https://baztabfarda.ir/?p=10469

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0