تاریخ : دوشنبه, ۷ اسفند , ۱۴۰۲ 17 شعبان 1445 Monday, 26 February , 2024
8

محکومیت یک داروخانه به جزای نقدی در کهگیلویه/گران‌فروشی در داروخانه‌ها را به این شماره گزارش کنید/تعزیرات پیگیری می‌کند

  • کد خبر : 6429
  • ۰۱ بهمن ۱۴۰۰ - ۹:۵۱
محکومیت یک داروخانه به جزای نقدی در کهگیلویه/گران‌فروشی در داروخانه‌ها را به این شماره گزارش کنید/تعزیرات پیگیری می‌کند
مدیر تعزیرات حکومتی شهرستان کهگیلویه گفت: در راستای برخورد با داروخانه‌های گران‌فروش در پی گزارشات مکرر شهروندان، یک فقره پرونده به این اداره ارجاع داده شد که پس از ثبت در شعبه اول بدوی تعزیرات حکومتی شهرستان کهگیلویه ،متصدی داروخانه احضار،پرونده مورد رسیدگی قرار گرفت که در نهایت داروخانه متخلف به علت گرانفروشی به پرداخت مبلغ 432 میلیون ریال جزای نقدی محکوم شد.

بازتاب فردا/مدیر تعزیرات حکومتی شهرستان کهگیلویه گفت: در راستای برخورد با داروخانه‌های گران‌فروش در پی گزارشات مکرر شهروندان، یک فقره پرونده به این اداره ارجاع داده شد که پس از ثبت در شعبه اول بدوی تعزیرات حکومتی شهرستان کهگیلویه ،متصدی داروخانه احضار،پرونده مورد رسیدگی قرار گرفت که در نهایت داروخانه متخلف به علت گرانفروشی به پرداخت مبلغ ۴۳۲ میلیون ریال جزای نقدی محکوم شد.

به گزارش بازتاب فردا: وی با بیان اینکه پس از شیوع کرونا، یک فضای نامطلوبی در رابطه با اقلام سلامت محور و لوازم پزشکی ایجاد شد، افزود: پس از اطلاع از تخلف داروخانه ها،توسط ضابطین و تعزیرات حکومتی به سرعت پیگیری میشود.

سید علمدار بازرگان رئیس تعزیرات حکومتی شهرستان کهگیلویه، اظهار داشت: اگر رسیدگی و صدور رأی ، به موقع، سریع و قاطع باشد بخش عمده‌ای از تخلفات موجود در بازار تکرار نمی‌شود.

مدیر تعزیرات حکومتی شهرستان کهگیلویه یادآور شد: رسیدگی، صدور و اجرا آرا در سریع ترین زمان و بدون فوت وقت انجام می‌گیرد و گشت‌های مشترک این اداره‌ به همراه دستگاه‌های نظارتی ذی‌ربط(نماینده دادستان، مرکز بهداشت ،جهاد کشاورزی،دامپزشکی،بازرسین اداره صنعت معدن و تجارت،اتاق اصناف و بسیج اصناف ) به‌طور مستمر و روزانه در حال برگزاری میباشد.

بازرگان تاکیدکرد: در صورت بروز هرگونه تخلف با سامانه ۱۳۵تعزیرات حکومتی تماس حاصل فرمایید.

گزارش:حمیده تابش نژاد

لینک کوتاه : https://baztabfarda.ir/?p=6429

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0