تاریخ : سه شنبه, ۷ آذر , ۱۴۰۲ 16 جماد أول 1445 Tuesday, 28 November , 2023
6

ماجرای عجیب ضرب و شتم یک پزشک در گچساران!+تصاویر

  • کد خبر : 7319
  • ۲۳ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۸
ماجرای عجیب ضرب و شتم یک پزشک در گچساران!+تصاویر
حادثه رخ داده برای این پزشک نخستین حادثه در تعرض به پزشکان و کادر درمانی زحمتکش و نادیده انگاشتن تلاش ها و زحمات آنان نبوده و آخرین نیز نخواهد بود.

بازتاب فردا/پزشک گچسارانی در گفتگو با صبح زاگرس گفت: در ساعت ۲و ۱۵دقیقه بامداد دوشنبه در اتاق پزشک بیمارستان بی بی حکیمه(س) حضور داشتم،که فردی حدودا ۳۶ ساله به همراه یک خانمی (احتمالا همسرش) وارد اتاق شدند و تقاضای نسخه رادیولوژی را داشتند.

وی افزود:بنابراین شناسه ملی فرد متقاضی را جهت ثبت الکترونیک درخواست کردم که این فرد نیز در تماسی تلفنی با بستگانش یک شناسه ملی را قرائت کرد.اما هنگام ثبت مشاهده کردم که این شناسه متعلق به دختری ۱۰ساله است که در ادامه برای این فرد توضیح دادم که همکارانم در بخش رادیولوژی از انجام چنین اقدامی حتما ممانعت خواهند کرد چرا که نوشتن چنین نسخه ای صحیح نیست.

 

این پزشک ادامه داد:فرد مراجعه کننده در این هنگام تُن صدایش را بالا می برد و اجبار به نوشتن چنین نسخه ای را از بنده دارد،و مجددا تکرار می کند که باید حتما چنین نسخه ای را بنویسید!،به هرحال فرد را دعوت به آرامش کردیم که در ادامه نیز با الفاظ رکیک شروع به توهین به بنده کردند.

وی تصریح کرد:فورا به عزیزان حراست بیمارستان موضوع را اطلاع دادم که در ادامه نیز این فرد مشت محکمی به صورتم زد، و مجداد زیر رگبار مشت های فرد ضارب قرار گرفتم که در این حال به روی زمین افتادم و زانویم به شدت نیز آسیب دید. هرچند صورتم بخیه خورد ،درون دهانم هم بیش از ۲۰بخیه خورده و چندتا از دندان هایم نیز شکسته شده است.

این پزشک گفت:درادامه نیز با وساطت نیروهای حراست بیمارستان فرد ضارب از اتاق پزشک بیرون آمد، بعد از دقایقی با پلیس ۱۱۰تماس برقرار کردم که مجدا فرد ضارب با توجه به تعلل نیروهای حراست مجددا مشت دیگری به صورت بنده زدند و در ادامه هم با خیال راحت سوار خودرویش شد و از بیمارستان خارج شد.

وی ادامه داد:متاسفانه وقتی از خیلی از پزشکان سوال کنید شاهد چنین برخوردهای ناشایستی بوده اند و این ماجرا مثل این است که در این شهرستان باب شده است و انگار خیلی ها با پزشکان پدرکشتگی دارند،در صورتی که این موضوعات بررسی و پیگیری نشود ضرر این مساله متوجه خیلی از پزشکان خواهد بود.

براین اساس،از مسئولان و متولیان امر و نیز دستگاه قضا انتظار داریم که این مسئله را پیگیری و طبق قانون با عامل ضرب و شتم این پزشک گچسارانی برخورد جدی داشته باشند. هرچند حادثه رخ داده برای این پزشک نخستین حادثه در تعرض به پزشکان و کادر درمانی زحمتکش و نادیده انگاشتن تلاش ها و زحمات آنان نبوده و آخرین نیز نخواهد بود.

لینک کوتاه : https://baztabfarda.ir/?p=7319

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0