تاریخ : دوشنبه, ۷ اسفند , ۱۴۰۲ 17 شعبان 1445 Monday, 26 February , 2024
10
مدیر شبکه بهداشت ودرمان شهرستان کهگیلویه عنوان کرد؛

لزوم تشدید تیم های نظارتی بر بازارها و اماکن عمومی جهت رعایت شیوه نامه های بهداشتی

  • کد خبر : 3719
  • ۲۸ تیر ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۳

مدیر شبکه بهداشت ودرمان شهرستان کهگیلویه گفت: بیست و هفتمین جلسه ستاد مقابله با کرونای شهرستان کهگیلویه با حضور تمامی اعضاء و به صورت فوق العاده در دهدشت برگزار شد.

مدیر شبکه بهداشت ودرمان شهرستان کهگیلویه گفت: بیست و هفتمین جلسه ستاد مقابله با کرونای شهرستان کهگیلویه با حضور تمامی اعضاء و به صورت فوق العاده در دهدشت برگزار شد.

 

بازتاب فردا/به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان کهگیلویه؛ دکتر محمدطاهر طیب زادگان در این زمینه تصریح کرد: با توجه به افزایش آمار مبتلایان به کرونا طی روزهای اخیر در سطح شهرستان و ضرورت ایجاد هماهنگی های لازم بین بخشی در راستای تسریع روند مقابله با این بیماری، نشست ستاد مقابله با کرونای شهرستان با موضوع بررسی آخرین وضعیت بیماری در شهرستان به ریاست فرماندار کهگیلویه در محل فرمانداری این شهرستان تشکیل جلسه داد.

 

طیب زادگان افزود: هم اکنون میانگین بستری های روزانه بیماران کرونایی در بیمارستان امام خمینی (ره) دهدشت ده نفر بوده که در صورت عدم همکاری مردم در بحث رعایت شیوه نامه های بهداشتی و حضور آنها در تجمعات مبتنی بر شادی و عزا و یا دیگر اجتماعات این میانگین افزایش خواهد یافت.

 

وی اظهار داشت: ضروری است که در پیک پنجم کرونا و به جهت پیشگیری از تکرار مرگ ومیرهای پیک چهارم این بیماری، مردم حساسیت لازم را داشته باشند و مراقبت های خود را در خصوص رعایت هر چه بیشتر شیوه نامه های بهداشتی مقابله با بیماری کرونا افزایش دهند.

 

طیب زادگان در این جلسه با اشاره به اجرای طرح واکسیناسیون کووید ۱۹ در سطح شهرستان تاکید کرد: کم رنگ شدن رعایت شیوه نامه های بهداشتی به ویژه کاهش استفاده از ماسک توسط مردم به بهانه واکسیناسیون کرونا کاملا باور اشتباهی است و برای عبور از بحران بیماری کرونا علاوه بر واکسیناسیون، تشدید رعایت پروتکل های بهداشتی امری اجتناب ناپذیر می باشد.

 

مدیر شبکه بهداشت ودرمان شهرستان کهگیلویه بیان داشت: در بیست و هفتمین جلسه ستاد مقابله با کرونای شهرستان مقرر شد علاوه بر تنها مرکز تجمیعی واکسیناسیون در سطح شهر دهدشت نسبت به پیش بینی تمهیدات لازم برای در نظر گرفتن مکان دومی جهت این امر اقدام عاجل صورت پذیرد تا سرعت واکسیناسیون گروههای هدف افزایش یابد.

 

طیب زادگان افزود: همچنین مقر شد با توجه به افزایش آمار مبتلایان به کرونا در سطح شهر دهدشت و سایر نقاط شهرستان تیم های نظارتی بر بازارها و اماکن عمومی با جدیت و تشدید نظارت های لازم بر روند اجرای پروتکل های بهداشتی اقدام نمایند.

لینک کوتاه : https://baztabfarda.ir/?p=3719
  • ارسال توسط :
  • دیدگاه‌ها برای لزوم تشدید تیم های نظارتی بر بازارها و اماکن عمومی جهت رعایت شیوه نامه های بهداشتی بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.