تاریخ : چهارشنبه, ۳۰ خرداد , ۱۴۰۳ 13 ذو الحجة 1445 Wednesday, 19 June , 2024
2

عملکرد موفق نشان زاده را هدف قرار گرفته اند

  • کد خبر : 11934
  • ۱۹ شهریور ۱۴۰۲ - ۲۰:۰۰
عملکرد موفق نشان زاده را هدف قرار گرفته اند

به گزارش بازتاب فردا: عملکرد نشان زاده را هدف گرفته اند هراز چندی که عملکرد موفق فرزندان استان در سطح کشور خودی نشان می دهد قلم ها بکار افتاده و به الطاف حیل سعی در مخدوش نمودن افکار عمومی داشته تا اذهان را معطوف به هنجارهای رسانه ای کنند. شک نداشته باشید که حضور مهندس […]

به گزارش بازتاب فردا:

عملکرد نشان زاده را هدف گرفته اند
هراز چندی که عملکرد موفق فرزندان استان در سطح کشور خودی نشان می دهد قلم ها بکار افتاده و به الطاف حیل سعی در مخدوش نمودن افکار عمومی داشته تا اذهان را معطوف به هنجارهای رسانه ای کنند.
شک نداشته باشید که حضور مهندس نشان زاده در مجموعه هلدینگ خلیج فارس و معاونت توسعه منابع انسانی روند رو به رشد پتروشیمی گچساران را سرعت بیشتری بخشید تا یکی از بزرگترین پروژه ها در استان ما سامان یابد و از قبل آن جوانان این سرای زخم خورده جایگاهی برای امرار معاش پیدا کنند.
مهندس نشان زاده از فرزندان کشاورز زاده ایی است که با رنج رفاقت دیرینه دارد و درد و رنج مردم را با گوشت و پوست خود لمس می کند و قطع به یقین نهایت تلاش او خدمت صادقانه به استان محروم کهگیلویه و بویراحمد است و این نباید از چشمان تیزبین آگاهان دور بماند و حاشیه های رسانه ای خدشه ای به کارهای مثبت مهندس نشان زاده وارد کند.
هرگاه مدیری در مجموعه خود موفق عمل کند عده ای ناراضی بوجود خواهد آمد و همانها سعی در کم رنگ کردن تلاش صادقانه مدیر مربوطه را خواهند داشت و نشان زاده نیز از این قاعده مستثنی نبوده و نیست و حجمه ها نشان از موفقیت مهندس نشان زاده در کارهای صورت گرفته دارد.
اگر به رشد فرزندان این استان کمک نمی کنیم حداقل زمینه سوءاستفاده افراد ناآگاه را فراهم نکنیم و آب به آسیاب دشمنان مدیران موفق استان نریزیم.

لینک کوتاه : https://baztabfarda.ir/?p=11934

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
برچسب ها