تاریخ : پنج شنبه, ۱۰ خرداد , ۱۴۰۳ 23 ذو القعدة 1445 Thursday, 30 May , 2024
9

عملکرد درخشان مهرجو در ارتقاء جایگاه نظام مهندسی /قدردانی اعضای پروانه دار نظام مهندسی ساختمان شهرستان کهگیلویه ازابراهیم مهرجو

  • کد خبر : 4787
  • ۳۰ شهریور ۱۴۰۰ - ۸:۰۳
عملکرد درخشان مهرجو در ارتقاء جایگاه نظام مهندسی /قدردانی اعضای پروانه دار نظام مهندسی ساختمان شهرستان کهگیلویه ازابراهیم مهرجو

اعضای نظام مهندسی ساختمان شهردهدشت از تلاشها و فعالیت‌های دکتر ابراهیم مهرجو در تکمیل و تجهیز ساختمان نظام مهندسی این شهر تقدیر کردند.

بازتاب فردا/اعضای نظام مهندسی ساختمان شهردهدشت از تلاشها و فعالیت‌های دکتر ابراهیم مهرجو در تکمیل و تجهیز ساختمان نظام مهندسی این شهر تقدیر کردند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آفتاب دنا ، در این پیام که در قالب لوح تقدیر و با امضای اعضا پروانه دار نظام مهندسی ساختمان شهرستان کهگیلویه (دهدشت) ارسال شده است آمده است:حسن نیت و صداقت و همکاریهای بی شائبه حضرتعالی در این مدت ،در تهیه وتکمیل تجهیزات نمایندگی دهدشت ،وساماندهی دفترنمایندگی در قالب کلام و واژه ها نمی گنجد ،خالصانه ترین درودها نثارتان ،که همواره الگو و راهنما بوده ای.
استدعا داریم در تکمیل محبتها و همکاریهایتان ،نهایت مساعدت و همراهی را در تکمیل و بهره برداری ساختمان اداری نمایندگی دهدشت مبذول فرمایید.

گفتنی است دکتر ابراهیم مهرجو در سال پایانی هشتمین دوره هیات مدیره نظام مهندسی ساختمان استان رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کهگیلویه وبویراحمد شده است که با برنامه ریزی مدون و اصولی با سایر اعضا هیأت مدیره گامهای خوبی در توسعه زیرساختها و الکترونیکی کردن خدمات نظام مهندسی برداشته است که رضایتمندی ارباب رجوع و اعضا این سازمان تخصصی را به همراه داشته است

اقدامات خلاقانه وابتکاری دکتر ابراهیم مهرجو در مدیریت نظارت و پیگیری زلزله سی سخت نیز باعث تشکر و قدردانی استاندارومعاون عمرانی استانداری کهگیلویه وبویراحمد در جلسات مختلف از نظام مهندسی ساختمان شده است.
دکترابراهیم مهرجو یکی ازکاندیدهای گروه عمران می باشد که باتوجه به توانمندی وعملکردخوبی که دراستان داشته انشاالله درروزهفتم مهرماه باحمایت ویژه مهندسین عزیزدرسطح استان زمینه تلاش بیشتر برای خدمت به جامعه مهندسی و مردم خوب این دیار بیش از پیش فراهم خواهد شد.

لینک کوتاه : https://baztabfarda.ir/?p=4787

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0