تاریخ : دوشنبه, ۴ تیر , ۱۴۰۳ 18 ذو الحجة 1445 Monday, 24 June , 2024
0

سید سجاد موسوی مطهر، با جریان مردمی “ندای تخصص “ثبت نام کرد

  • کد خبر : 12062
  • ۰۴ آبان ۱۴۰۲ - ۴:۴۵
سید سجاد موسوی مطهر، با جریان مردمی “ندای تخصص “ثبت نام کرد
سجاد موسوی مطهر، نخبه علمی اقتصاد، با جریان مردمی "ندای تخصص "ثبت نام نهایی خود را در حوزه بهبهان، آغاجری ،زیدون انجام داد..

بازتاب فردا/به گزارش بازتاب فردا: دکتر سجاد موسوی مطهر عضو هیئت علمی دانشگاه،مؤلف کتاب های رشته حسابداری و دارای ۱۳مقاله برتر در دانشگاه های شهید بهشتی تهران-چمران اهواز و شهید باهنر کرمان ثبت نهایی خود را برای کاندیداتوری مجلس درحوزه های بهبهان، آغاجاری ، منصوریه، تشان و زیدون انجام دادند..

موسوی مطهر پس از ثبت نام ضمن تاکید بر حضور همه ی اقشار در انتخابات و ضروری دانستن برگزاری انتخاباتی پرشور، افزود: حل مشکلات اقتصادی کشور نیازمند حضور متخصصان این علم در مجلس می باشد.

موسوی مطهر با اشاره به سوابق اجرایی و علمی (کارشناس رسمی دادگستری،مشاور شرکت های بورسی،مشاور بانک مهر اقتصاد، مشاور مالی شهرداری بهبهان )بیان کرد: به پیشنهاد گروهی کثیری از نخبگان دانشگاهی، فرهنگیان ومردم که نسبت به روزمه بنده اطلاع و لطف داشتند، از یک سال گذشته با شناخت و مطالعه کافی نسبت به معضلات و مشکلات اقتصادی، ،صنعت ،کشاورزی، ورزشی ،فرهنگی و اجتماعی که توسط تیم قوی از مشاوران نخبه شناسایی شد با برنامه های مدون و علمی و قابل اجرا که در حوزه تخصص بنده می باشد تصمیم به حضور در ماراتن انتخابات مجلس گرفته شد و در این راه ضمن صحبت های حضوری با مردم و نخبگان و کسب اجازه از همه اقشار برای این امر خطیر ثبت نام نمودم.

ایشان اعلام کردند که برنامه های بنده در آینده نزدیک به صورت شفاف وساده در اختیار مردم قرار خواهد گرفت و اظهار کردند راه پیشرفت کشور و منطقه در گرو ارتباط شفاف و بهره گیری از نظرات مردم و نخبگان دانشگاهی می باشد

لینک کوتاه : https://baztabfarda.ir/?p=12062

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
برچسب ها