تاریخ : پنج شنبه, ۱۰ خرداد , ۱۴۰۳ 23 ذو القعدة 1445 Thursday, 30 May , 2024
0
بازدید یک روزه سرپرست مخابرات کهگیلویه وبویراحمد به شهرسی سخت/

رویای دیرینه گردشگران کوه گُل محقق می شود

  • کد خبر : 12572
  • ۱۰ فروردین ۱۴۰۳ - ۷:۳۵
رویای دیرینه گردشگران کوه گُل محقق می شود
مهندس خداداد خالق پناه سرپرست مخابرات منطقه کهگیلویه و بویراحمد جهت بررسی وضعیت ارتباطات سی سخت به آن شهر سفر کرد.

به گزارش بازتاب فردا: مهندس خداداد خالق پناه سرپرست مخابرات منطقه کهگیلویه و بویراحمد ابتدا بازدیدی از مرکز مخابرات شهید رجائی سی سخت داشت و باحضور درسالن دیتا ،MDF ، مرکز ، اتاق باطری ، انبار و امور مشترکین دستورات لازم را جهت مرتفع نمودن نواقصات ومشکلاتی که دراین مرکز جود داشت را صادر نمودند.

خداداد خالق پناه در ادامه بازدید میدانی از وضعیت شبکه شهر سی سخت داشت و از نزدیک شبکه را از حیث شبکه هوایی ،کابل ،وضعیت کافو وپست مورد بررسی و تذاکرات ودستورات لازم راصادر نمودند.

وی در ادامه از نزدیک از محل نصب دوربین های مداربسته در شهر بازدید و ازنزدیک نحوه تجهیز به فیبرنوری ومسیر دوم پروتکشن فیبرنوری شهر سی سخت از مسیر دشتک به محور اصلی یاسوج به اصفهان را مورد بررسی قرار داد تا اقدامات کارشناسی شده جهت انجام این مهم صورت گیرد.

سرپرست مخابرات منطقه کهگیلویه بویراحمد در ادامه در روستاهای توتنده ، نده ، دارشاهی، امیرآباد حضور پیدا کرد و وضعیت ارتباطی این روستاها را مورد بررسی قرار داد.

مهندس خداداد خالق پناه در پایان سفر یک روزه خود ، جهت بررسی وضعیت ارتباطی کوه گل وچشمه میشی سی سخت بازدید کردند وباتوجه به اینکه این منطقه گردشگری دارای یک سایت موبایل با قابلیت ۲G می باشد که در فصل بهار وتابستان از مهمترین وپرترافیک ترین جاذبه های گردشگری کشور می باشد واین سایت موبایل پاسخگوی نیاز گردشگران ومیهمانان این شهر نمی باشد ،لذا مقرر گردید یک تیم کارشناس فنی از محل بازدید میدانی به عمل آوردند و تدابیر لازم جهت افزایش سکتور و ارتقاء تکنولوژی آن اتخاذنمایند.

لینک کوتاه : https://baztabfarda.ir/?p=12572

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0