تاریخ : پنج شنبه, ۳۰ فروردین , ۱۴۰۳ 10 شوال 1445 Thursday, 18 April , 2024
6

حاجی زاده: بسیج دستگاه های اجرایی استان جهت آماده سازی پیست اسکی کاکان برای برگزاری جشنواره ملی برفی دنا

  • کد خبر : 6593
  • ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۹:۲۰
حاجی زاده: بسیج دستگاه های اجرایی استان  جهت آماده سازی پیست اسکی کاکان برای برگزاری جشنواره ملی برفی دنا

بازتاب فردا/معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد به همراه تعدادی از مدیران کل و مسئولان از پیست اسکی کاکان یاسوج بازدید و خواستار آماده سازی این پیست جهت برگزاری جشنواره ملی برفی دنا شد. به گزارش بازتاب فردا ، کیامرث حاجی زاده معاون عمرانی استاندار در بازدید میدانی که به همراه مدیران کل دستگاههای اجرایی […]

بازتاب فردا/معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد به همراه تعدادی از مدیران کل و مسئولان از پیست اسکی کاکان یاسوج بازدید و خواستار آماده سازی این پیست جهت برگزاری جشنواره ملی برفی دنا شد.

به گزارش بازتاب فردا ، کیامرث حاجی زاده معاون عمرانی استاندار در بازدید میدانی که به همراه مدیران کل دستگاههای اجرایی از پیست اسکی کاکان داشت خواستار بسیج دستگاه های اجرایی استان جهت آماده سازی پیست اسکی کاکان برای برگزاری جشنواره ملی برفی دنا شد.

معاون امور عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد خواستار همکاری و بسیج همه امکانات دستگاه‌ها برای برگزاری مطلوب جشنواره ملی برفی دنا شد.

معاون امور عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: پیست اسکی کاکان دومین ظرفیت گردشگری این استان است، که باید در زمینه های مختلف ساماندهی شود.

حاجی‌زاده با اشاره به برگزاری جشنواره ملی برفی در پیست اسکی کاکان که قرار است نیمه دوم بهمن برگزار شود، گفت: با همکاری دستگاه‌های اجرایی از جمله راهداری، ورزش و جوانان و میراث فرهنگی با محوریت فرمانداری و استانداری پیست کاکان ساماندهی و پارکینگ موقت ایجاد شود و تمام دستگاه‌ها برای برگزاری بهتر جشنواره ملی برفی بسیج شوند.

لینک کوتاه : https://baztabfarda.ir/?p=6593

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0