تاریخ : دوشنبه, ۴ تیر , ۱۴۰۳ 18 ذو الحجة 1445 Monday, 24 June , 2024
9
در نشست با دهیاران بخش مرکزی کهگیلویه مطرح شد؛

فرماندار : تولید گرایی و کار دانش پایه علمی باید گفتمان اصلی دهیاریها باشد

  • کد خبر : 6960
  • ۰۳ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۲
فرماندار : تولید گرایی و کار دانش پایه علمی باید گفتمان اصلی دهیاریها باشد
فرماندار کهگیلویه در نشست با دهیاران گفت: فلسفه کار دهیاران در راستای تولید و ارائه خدمات در روستاست و انان با ظرفیت سنجی درست روستا میتوانند موثر واقع شوند

بازتاب فردا/فرماندار کهگیلویه در نشست با دهیاران گفت: فلسفه کار دهیاران در راستای تولید و ارائه خدمات در روستاست و انان با ظرفیت سنجی درست روستا میتوانند موثر واقع شوند

سید عبد العزیز موسوی در نشست با دهیاران بخش مرکزی کهگیلویه با بیان اینکه امروز روستاها به لحاظ خدماتی و رفاهی از شهر چیزی کم ندارند اظهار کرد : دهیار به عنوان عام نماینده دولت و مدیرروستا باید در تولید گرایی و کار دانش پایه حرفی برای گفتن داشته باشد .

وی با تاکید بر اینکه ظرفیت سنجی روستایی در راستای تولید روستا معیار دهیار فعال است تصریح کرد :در چارچوب قانون از دهیاران فعال حمایت می شود .

وی با بیان اینکه شانی بالاتر از خدمت گزاری و نوکری مردم وجود ندارد اضافه کرد :دهیاران با ایجاد اعتماد متقابل و تعامل با مردم روحیه ناب همیاری همکاری و مشارکت پذیری دوران جنگ را دوباره تکرار می کنند .

وی خاطر نشان کرد :دهیاران با ارتباط مستمر با دستگاههای دولتی و مطالبه گری می توانند عملکرد مثبت و ثمربخشی در مسیر توسعه روستا داشته باشند .

لینک کوتاه : https://baztabfarda.ir/?p=6960
  • ارسال توسط :
  • دیدگاه‌ها برای فرماندار : تولید گرایی و کار دانش پایه علمی باید گفتمان اصلی دهیاریها باشد بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.

برچسب ها