تاریخ : شنبه, ۱ اردیبهشت , ۱۴۰۳ 12 شوال 1445 Saturday, 20 April , 2024
6

توصیه های متفاوت امام جمعه دهدشت به مسیولان شهرستانی و استانی کهگیلویه و بویراحمد

  • کد خبر : 6312
  • ۲۲ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۴
توصیه های متفاوت امام جمعه دهدشت به مسیولان شهرستانی و استانی کهگیلویه و بویراحمد
امام جمعه دهدشت در مراسم تکریم و معارفه فرماندار قدیم و جدید کهگیلویه به مسیولان توصیه و تذکراتی داد.

بازتاب فردا /امام جمعه دهدشت در مراسم تکریم و معارفه فرماندار قدیم و جدید کهگیلویه به مسیولان توصیه و تذکراتی داد.

 

حجت الاسلام وحدانی فر اظهار داشت: جمهوری اسلامی معجزه قرن است نتیجه ناله های مادران شهدایی است که هنوز منتظر فرزندان جاوید الاثرشان هستند پس اگر امروز مسیولیت به ما داده اند و بهره مادی و معنوی می بریم باید پاسخ گوی خون شهدا و امام شهدا باشیم.

 

وی با اشاره به فراموش شدن نهی از منکر و امر به معروف در ادارات امروز از سخنان امیرالمومنین (ع)ذکر کرد و گفت: مولای متقیان در توصیه هایی ما را از  افراد سخن چین، انسان هایی که واقعیت ها را نمی بینند،فقط خط کش می گذارند دور کرده است.

وی گفت: مسیولان متملقان و چاپلوسان را از خود دور کنندو آنهایی خیرخواه شما خواهند بود که نقد متمدنانه، داشته باشند.

 

وی با بیان پاسخگویی در محضر خداوند گفت: این که با ما بود و با ما نیست می گذرد،این جناح و آن جناح است هم می گذرد پس رضایت خداوند را در خاطر داشته باشید.

امام جمعه دهدشت با ابراز نگرانی از رواج قوم گرایی در شهرستان گفت: متاثرم تاسف و غم میخورم، نگران و ناخرسندم که قوم گرایی، گرمسیری و سردسیری،این جناح و آن جناح در استان ما بشدت رواج دارد.

وی تصریح کرد؛ کهگیلویه محروم نیست،کهگیلویه از دست تصمیمات نابخردانه مظلوم است.

امام جمعه با تذکر به تعلل در اجرای احداث سد ابریز گفت :اگرابریز اجرا شود،اگر پروژه ۱۴ساله دهدشت غربی وارد مدارشود اگر صنعت دیده می شد اوضاع این نبود.

وی با انتقاد از مسیولین گفت: جوانان متخصص، متعهد وخلاق کنار گذاشته می شوند به بهانه چون تو با ما نیستی و نبودی،چون فامیل و قوم ما نیستی

وی به تصمیمات غیر کارشناسی و کج اندیشی ها در کهگیلویه اشاره کرد و گفت: عدم دقت ها در کهگیلویه باعث شده است تا جوانان تحصیل کرده شهرستان به عسلویه، امیدیه و شهرهای همجوار برای شغل از چه کسانی بخواهدو کمک بگیرند  تابه انها ظرفیت دهند که در شان جوانان کهگیلویه نیست.

وی گفت: باکارجهادی و شبانه تلاش انجام دهیم تا کهگیلویه از مظلومیت نجات پیدا کند.

وی تصریح کرد، در بعضی از نقاط پروژه های همزمان در حال بهره برداری هستند و از منفعتشان استفاده می کنند ولی کهگیلویه همچنان منتظر درصدی پیشرفت در ماه های اینده مانده است.

حجت الاسلام وحدانی فر براصلاح امور تاکید داشت و گفت: واقعیت هایی که وجود دارد و به انها توجه نشده بررسی شوند.

امام جمعه دهدشت خطاب به فرماندار جدید گفت: جناب موسوی برای شما دعا می کنم و همه کمک خواهیم کرد و به شما خوش امد می گویم.

وی در ادامه بیان کرد: خداحافظی می کنیم با دکتر کریمی نژاد که قریب به یکسال است که این مسیولیت را بعهده داشتند.

وی کریمی نژاد را مدیری خلاق پیگیر، مودب،کاربلد با درایت و کاردان دانست و گفت: تلاش های شبانه روزی شان ستودنی است شما چیزی را از دست نداده اید، توفیق و خدمت در نظام جمهوری اسلامی نعمت است از این نعمت بهره ببرید.

 

وی تصریح کرد: می دانم بعد از این صحبت ها سیل حملات قرار خواهم گرفت ولی چه کنم که به فرموده امیر مومنان تقوا مهمترین است واز تلاش های وافر و شبانه روزی شما قدردانی میکنم و از اینکه جایگاه و شان فرمانداری کهگیلویه را حفظ و مدیران کل را مجبور به پاسخگویی می کردید تشکر می کنم.

وی در توصیه ای به موسوی فرماندار جدید گفت: توقع این است که نه فرماندار باشید که مثل معاون استانداری بلکه استانداری باشید که مدیران کل نابخرد و ضعیف را که ضعف دارند و زخم های کهگیلویه را عمیق تر کردند پاسخگو باشند تا کهگیلویه قدمی به جلو بردارد.

امام جمعه شهرستان در پایان گفت: خدایا تو میدانی و آگاهی آنچه را که بر زبان راندم و گفتم جز رضایت تو، رضایت هیچکس مهم نیست و امیدوارم تا طلبه هستیم برای اسلام فریاد بزنیم و برای دفاع از انقلاب آرمان داشته باشیم.

گزارش: حمیده تابش نژاد

لینک کوتاه : https://baztabfarda.ir/?p=6312

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0