تاریخ : جمعه, ۱۱ اسفند , ۱۴۰۲ 21 شعبان 1445 Friday, 1 March , 2024
10

توسعه نامتوازن بیمارستانی ؛رنجی بزرگتر از داستان کرونا برای کهگیلویه 

  • کد خبر : 1941
  • ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۰:۰۴
توسعه نامتوازن بیمارستانی ؛رنجی بزرگتر از داستان کرونا برای کهگیلویه 
فرماندار کهگیلویه در نشست با معاون درمان وزیر بهداشت گفت:باید قبول کرد که ضرورت توسعه و نوسازی بیمارستانی در کهگیلویه بیش از هر زمانی احساس میشود .

بازتاب فردا/به گزارش بازتاب فردا فرماندار کهگیلویه در نشست با معاون درمان وزیر بهداشت گفت:باید قبول کرد که ضرورت توسعه و نوسازی بیمارستانی در کهگیلویه بیش از هر زمانی احساس میشود .
دا را کریمی نژاد در نشست با قاسم جان بابایی معاون درمان وزیر بهداشت اظهار داشت :تنها بیمارستان شهرستان های کهگیلویه ، چرام و لنده رنجی فراتر از کرونا در توسعه نامتوازن بیمارستانی متحمل است

وی با بیان اینکه توسعه بیمارستانی در استان نامتوازن است تصریح کرد : در عین حال که سه شهرستان از یک بیمارستان خدمات دریافت میکنند و برای درمان های مهمتر مجبورند به شهرستان ها و استان های مجاور مراجعه کنند ، دو شهرستان ده بیمارستان باشاخص بالاتر تعداد تخت به جمعیت مواجه است

وی با تاکید بر ضرورت تقویت مرکز درمانی امام خمینی دهدشت به زیرساخت های
تخصصی و فوق تخصصی تصریح کرد :با رسیدن این مرکز درمانی به سطحی از استاندارد و کیفیت مناسب خدمات درمانی فوق تخصصی از الام این مردم کاسته خواهد شد .

جان بابایی نیز با بیان اینکه صحبت‌های اولیه با سازمان تأمین اجتماعی در خصوص احداث فاز ۲ این بیمارستان انجام شده است، افزود: پیشنهاد دارم در محوطه همین بیمارستان فاز ۲ احداث شود.

وی همچنین نسبت به تکمیل کلینیک تخصصی دهدشت قول مساعد داد و تصریح کرد: ساختمان این مرکز درماین تکمیل شده است قول می‌دهم مسائل مالی نیز در اسرع وقت تأمین شود و تا پایان خرداد به بهره‌برداری برسد.

معاون درمان وزارت بهداشت توسعه بخش آی‌سی‌یو در بیمارستان امام خمینی را از دیگر دستاوردهای سفر خود برشمرد و گفت: تا دو هفته آینده تعداد تخت‌های این بخش افزایش خواهد یافت.

لینک کوتاه : https://baztabfarda.ir/?p=1941

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0