تاریخ : دوشنبه, ۴ تیر , ۱۴۰۳ 18 ذو الحجة 1445 Monday, 24 June , 2024
10

تغییر تاریخ امتحانات پایان ترم دانشگاه پیام نور

  • کد خبر : 2159
  • ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۶
تغییر تاریخ امتحانات پایان ترم دانشگاه پیام نور
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، رئیس دانشگاه پیام نوراستان از تغییر تاریخ امتحانات پایان ترم نیمسال دوم سال تحصیلی1400-1399 این دانشگاه خبر داد و گفت: آزمون های پایان نیمسال دانشگاه پیام نور که به صورت غیر حضوری می باشند بدون تغییر در ترتیب برگزاری آنها، در بازه زمانی اول تا 26 خردادماه برگزار می شود.

بازتاب فردا /به گزارش بازتاب فردا به نقل از روابط عمومی دانشگاه، رئیس دانشگاه پیام نوراستان از تغییر تاریخ امتحانات پایان ترم نیمسال دوم سال تحصیلی۱۴۰۰-۱۳۹۹ این دانشگاه خبر داد و گفت: آزمون های پایان نیمسال دانشگاه پیام نور که به صورت غیر حضوری می باشند بدون تغییر در ترتیب برگزاری آنها، در بازه زمانی اول تا ۲۶ خردادماه برگزار می شود.
امکان برگزاری آزمون ها در بسترهای متعدد مورد تایید با هماهنگی اساتید
دکتر سجادی با عنوان اینکه با توجه به ادامه شرایط ناشی از بیماری کووید ۱۹، لزوم اتخاذ تمهیدات لازم و با عنایت به برگزاری آمار بالای آزمون های الکترونیکی دانشگاه پیام نور در سراسر کشور و به منظور ارتقای کیفیت اجرایی برگزاری ارزشیابی دروس نظری در نیم‌سال دوم سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹، امتحانات در ترم جاری،  نسبت به تاریخ قبلی در تقویم آموزشی، زودتر برگزار می شود، گفت: به منظور سهولت در برگزاری آزمونها،  اساتید بزرگوار مجاز خواهند بود با هماهنگی، آزمون های پایان ترم را در بسترهای متعدد مورد تایید دانشگاه برگزار نمایند.
امکان برگزاری پیش از موعد آزمون ها با هماهنگی و رضایت دانشجویان:
وی همچنین افزود: اساتید می توانند جهت کاهش بار ترافیکی سامانه های آزمون در صورت هماهنگی و اطلاع رسانی کامل با دانشجویان، آزمونها را در نوبت ها و زمان های هماهنگ شده دیگر، پیش از تاریخ آزمون برگزار کنند.
سایر شیوه های ارزشیابی
رئیس دانشگاه پیام نور استان با عنوان اینکه آزمون ها صرفا باید از منابع درسی مصوب اعلام شده دانشگاه باشد، اظهار داشت: استفاده از سایر شیوه‌های ارزشیابی برای دروس (گروه  درسی) با تعداد دانشجوی کمتر از پنج نفر با تشخیص مدرس ذیربط و تایید رئیس استان مجاز است.
وی یادآور شد: شرایط آزمون دانشجویان دانشگاه پیام نور در نیمسال جاری نیز مانند ترم های گذشته در نهایت دقت، سلامت ، نظم و آرامش برگزار خواهد شد.

 

لینک کوتاه : https://baztabfarda.ir/?p=2159

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
برچسب ها