تاریخ : دوشنبه, ۷ اسفند , ۱۴۰۲ 17 شعبان 1445 Monday, 26 February , 2024
5

تعامل و اعتماد دو اصل مدیریتی کریمی نژاد/مرا به سخت جانی خود این گمان بود که می توانم خدمتگزار باشم

  • کد خبر : 6304
  • ۲۲ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۱
تعامل و اعتماد دو اصل مدیریتی کریمی نژاد/مرا به سخت جانی خود این گمان بود که می توانم خدمتگزار باشم
کریمی نژاد:ضعف هایی داشتیم اما سعی کردم اصل بر اعتماد و تعامل باشد و در طول دوران خدمتم گفتم اگر اشتباه صورت گرفت به پای من باشد و نکات مثبتش برای مدیران نوشته شود.

بازتاب فردا /فرماندار سابق کهگیلویه در آیین تودیع خود اظهار داشت:ما افتخار پیدا کردیم در این نظام چه در دولت اصلاحات و چه در دولت تدبیر و امید خدمتگزار مردم کهگیلویه باشیم و ما تصمیم گیران این جایگاه ها را اشغال کردیم پس باید پاسخگوی مسیولیتمان باشیم.

کریمی نژاد بیان داشت:از بدو تولد در کنار رود مارون و روستای محروم تا حضور در جبهه جنگ در سن ۱۵سالگی و آغاز شغل شریف معلمی در ۱۸سالگی، مرا به سخت جانی خود این گمان بود که میتوانم خدمتگزار باشم.

وی بیان داشت،حزب و جناح ،سازمان های مردم نهاد و Ngo خوب است ولی نه در حدی که در آن حزب ذوب شویم و زبان و گوشمان بسته شود بلکه باید ابدیده شوند.
وی بیان داشت :ضعف هایی داشتیم اما سعی کردم اصل بر اعتماد باشد و در طول دوران خدمتم گفتم اگر اشتباه صورت گرفت به پای من باشد و نکات مثبتش برای مدیران نوشته شود.

وی در خصوص تعامل با جاح و طیف های مختلف گفت: عدم تعامل برای نظام یک اسیب است و من تعامل را یاد گرفتم و می دانستم اگر مقابله کنم کار به جلو برده نمیشود.

فرماندار کهگیلویه به نقش خود در دعوت از بنیاد علوی در لنده و دیشموک اشاره کرد و گفت:بدون اغراق با پیگیری ها و سماجت ها این دو بنیاد را اوردیم.

کریمی نژاد به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و پالمان شهری در کهگیلویه اشاره کرد و گفت:انتخابات در شهرستان الکترونیکی نبود و نیروهای امنیتی کمتری داشتیم اما کمترین تنش ها و اسیب ها را بدون هیچ گزندی داشتیم.

وی در خصوص قضیه کرونا با توجه به کمبود بیمارستان و امکانات گفت: به همت همین مجموعه و کادر درمانی که پای کار بودند تقریبا کمترین تلفات و بیشترین خدمات دهی را در استان داشتیم.

فرماندار سابق کهگیلویه علت آسیب کمتر در حوزه خشکسالی و آتش سوزی در شهرستان را توجیه دهیاران و قرق بانان قبل از هر بحرانی دانست.

کرمی نژاد گفت: اگر نقدی به استاندار یا فرماندار داریم مسئله محور باشد و کمک کنیم تا استان به جلو رانده شود.

وی ضمن تبریک به فرماندار، جدید کهگیلویه گفت: کمک کنیم تا کهگیلویه پیشرفت کند و اسیب های اجتماعی در دیشموک کمتر شود و کاهش یک درصدی بیکاری در کهگیلویه باعث خوشحالی است.

کریمی نژاد با بیان اینکه پژوهش ها و کارهایی که در باب توانمند سازی بخش ها وراهکارهای عدم توسعه نیافتگی کهگیلویه را دراختیار دوستان قرار می دهم گفت:همه به فرماندار جدید کمک کنیم تا پروژه های کهگیلویه پیشرفت کنند.

گزارش حمیده تابش نژاد

لینک کوتاه : https://baztabfarda.ir/?p=6304

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0