تاریخ : شنبه, ۳۰ تیر , ۱۴۰۳ 14 محرم 1446 Saturday, 20 July , 2024
5
به قلم سجاد برخه؛

“تاجگردون نماینده ای تراز با دید ملی”

  • کد خبر : 12297
  • ۱۸ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۵:۰۰
“تاجگردون نماینده ای تراز با دید ملی”

این روزها همه با وفاق،همدلی و شور همراه با شعور در حوزه ی انتخابیه گچساران و باشت مواجه هستیم.

بازتاب فردا/روزهای پسا تاجگردون چنان عرصه را بر مردم تنگ کرده است که صدای مخالفان تاجگردون را نیز در آورده و همه یک صدا تاجگردون را فریاد می زنند.

از حرف ها و صحبت های مردم که بگذریم،اندیشه و نظرات غلامرضا تاجگردون، معنای زیباتری به همایش ها و استقبال های پرشور می بخشد و هر عزیزی خوشحال به جلسه می آید و خوشحال تر و مصمم تر به خانه برمیگردد

وقفه ی چهار ساله باعث وضعیت موجود شده است و این موضوع خود به تنهایی باعث شده تا پیروزی قاطع تاجگردون، را در ادامه کار شاهد باشیم.

تاجگردون برای برون رفت از وضع موجود برای هر مشکلی چاره و راه حلی دارد،

پای صحبت های ایشان که بنشینیم مایل است به هر پرسشی پاسخی کامل دهد و در هر پاسخی چنان عمل کند و سخن بگوید که دلی را نیازارد

در میان صحبت و سخنرانی، مهرورزی میکند و لطیف سخن میگوید و این همه برای اینست که هیچ شنونده ای دل افسرده نشده و صحبتش تزریق امید به جامعه باشد.

سخن شیوای تاجگردون همه را خرسند میکند، بی پیرایه و صمیمی سخن میگوید.

سخنان تاجگردون ریشه در شخصیت درونی او دارد،شخصیتی که یک روزه شکل نگرفته و مسیر کسب تجربه و کاردانی را پله پله طی نموده است

او فرزند شایسته ی زاگرس است فرزند عصر آمیزش مفاهیم،سنت با انقلاب،دین با ایدئولوژی،روحانیت با سیاست،روشنفکری با دیانت.

تاجگردون وجه مشترک جوانان با انقلاب است،در مورد بهداشت و درمان، نفت ،پروژه های راکد و…‌ باید با عدد و رقم صحبت کرد،تاجگردون، اهل عدد و رقم است و اهل فرضیه و نظریه.

هر نامزدی شرایط را بگونه ای تفسیر میکند و برای کسب رای بر موضوعی تاکید دارد،با مشاهده همه نظریات مطرحی و تجمیع آنها فقط به یک اسم می رسیم و آن اسم تاجگردون است.

مردم خادم خود را به خوبی می شناسند،گوششان از شعارهای توخالی و بی عمل پر شده است.

فراموش نکنیم که پیرزن و پیرمرد فلان روستای دورافتاده گاز میخواهد، برق و آب و جاده و کاری به اصلاح طلبی و اصولگرایی ندارد، فقط و فقط خدمت میخواهد هر چند که هنوز عده ای از اصلاح و اصول میگویند اما واقعیت اینست که مردم دیگر گوششان از این حرف ها پر شده است،مردم برنامه می خواهند چرا که تفاوت شعار با عمل را به خوبی درک کرده اند.

راه آشکار است و گزینه اصلح  هم آشکارتر مردم این روزها یک صدا «تاجگردون» را میخواهند.

اگر چه دوری ۴ساله باعث هزینه های مادی و معنوی گزافی شد ولی این تجربه را به همراه داشت که نبود تاجگردون چه هزینه هایی بر مردم تحمیل خواهد کرد و همه فهمیدند از حرف تا عمل فاصله بسیار است،حال مردم گچساران و باشت تنها نه،استان کهگیلویه و بویراحمد نه،زاگرس نشینان نه،همه ی ایران یک صدا تاجگردون را می خواهند.

سجاد برخه

لینک کوتاه : https://baztabfarda.ir/?p=12297

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
برچسب ها