تاریخ : دوشنبه, ۴ تیر , ۱۴۰۳ 18 ذو الحجة 1445 Monday, 24 June , 2024
11

برگزاری جلسه ستاد شهرستانی واکسیناسیون کرونا در دهدشت/تاکید فرماندار کهگیلویه برتعامل بین بخشی دستگاه های اجرایی شهرستان

  • کد خبر : 1907
  • ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۶
برگزاری جلسه ستاد شهرستانی واکسیناسیون کرونا در دهدشت/تاکید فرماندار کهگیلویه برتعامل بین بخشی دستگاه های اجرایی شهرستان
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان کهگیلویه؛ در راستای اجرای طرح واکسیناسیون کرونا و بر اساس سند ملی واکسیناسیون کووید ۱۹، جلسه ستاد شهرستانی اجرای این طرح با شرکت ادارات عضو و به ریاست فرماندار شهرستان کهگیلویه در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

بازتاب فردا/به گزارش بازتاب فردا به نقل از روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان کهگیلویه؛ در راستای اجرای طرح واکسیناسیون کرونا و بر اساس سند ملی واکسیناسیون کووید ۱۹، جلسه ستاد شهرستانی اجرای این طرح با شرکت ادارات عضو و به ریاست فرماندار شهرستان کهگیلویه در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان کهگیلویه در این جلسه ضمن تاکید بر رعایت اولویت بندی اعلام شده در سند ملی واکسیناسیون کرونا تصریح کرد: فاز یک این سند با واکسینه کردن بخشی از گروههای هدف از جمله کادر بهداشت و درمان، نظام پزشکی شهرستان، فوریت های پزشکی ، بیماران خاص، پاکبانان و جانبازان ۵۰ درصد به بالا اجرا شده و فاز دوم سند ملی واکسیناسیون کرونا در شهرستان کهگیلویه به زودی اجرا خواهد شد.

طیب زادگان هدف از برگزاری این جلسه را هماهنگی بین بخشی جهت اجرای هرچه مطلوبتر واکسناسیون کرونا در شهرستان عنوان کرد و افزود: با توجه به سند ملی واکسیناسیون کرونا و اولویت های صورت گرفته در این سند جهت دریافت واکسن کرونا، عملیات اجرایی این طرح به زودی آغاز خواهد شد.

طیب زادگان اظهار داشت: در این جلسه با توجه به تقسیم وظایف صورت گرفته در شیوه نامه اجرایی طرح واکسیناسیون کرونا مسائل مختلف اجرای این طرح مورد بحث و بررسی قرار گرفت و نقش دستگاههای متولی در هرچه مطلوبتر برگزار شدن واکسیناسیون کووید ۱۹ تبیین شد.

دارا کریمی نژاد فرماندار شهرستان کهگیلویه نیز در این جلسه بر تعامل و همکاری بین بخشی دستگاه های اجرایی شهرستان که وظایف آنها در سند ملی واکسیناسیون کرونا مشخص شده است تاکید کرد و افزود: می بایست با اطلاع رسانی صحیح و به موقع نسبت به آگاه سازی گروههای هدف برای دریافت واکسن کرونا اقدام کرد و در این زمینه نمی بایست کوچکترین حقی از کسی ضایع شود.

کریمی نژاد اظهار داشت: تمامی ظرفیت های تجهیزاتی و نیروی انسانی شهرستان با همکاری حوزه سلامت برای اجرای موفق واکسیناسیون ‌کرونا بسیج خواهد شد تا به حول و قوه الهی بتوانیم به اهداف تعیین شده در سند ملی واکسیناسیون کرونا دست یابیم.

لینک کوتاه : https://baztabfarda.ir/?p=1907

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
برچسب ها