تاریخ : شنبه, ۳۰ تیر , ۱۴۰۳ 14 محرم 1446 Saturday, 20 July , 2024
6
معاون سیاسی،امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد:

برنامه های اجرایی برای مقابله با آسیب های اجتماعی ارایه شود

  • کد خبر : 6523
  • ۰۵ بهمن ۱۴۰۰ - ۹:۴۸
برنامه های اجرایی برای مقابله با آسیب های اجتماعی ارایه شود
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری با بیان اینکه، برنامه های اجرایی برای مقابله با آسیب های اجتماعی ارایه شود تاکید کرد: طرح های مقابله با آسیب های اجتماعی در اولویت کاری قرار گیرد.

بازتاب فردا/معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری با بیان اینکه، برنامه های اجرایی برای مقابله با آسیب های اجتماعی ارایه شود تاکید کرد: طرح های مقابله با آسیب های اجتماعی در اولویت کاری قرار گیرد.

به گزارش بازتاب فردا؛: سیدجواد هاشمی در کارگروه مقابله با آسیب های اجتماعی استان با اشاره به اهمیت مسائل اجتماعی گفت: نباید به  آسیب های اجتماعی مصداقی نگاه کرد.

وی با بیان اینکه، آسیب های اجتماعی ابعاد پیچیده و گسترده ای دارد، تاکید کرد: اگر مدیران از یک موضوع اجتماعی غفلت کنند در سایر مسائل نیز دچار مشکل می شویم.

وی با بیان اینکه، مسائل اجتماعی را باید هم اقتصادی هم سیاسی و هم امنیتی بنگیرم و مسائل این حوزه را در اولویت کاری قرار دهیم، اظهار داشت: باید با برنامه ریزی و اقدامات، سرعت آسیب ها را کنترل  و نسبت به کاهش آنها پرداخته شود.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری گفت: اقدامات زیادی در زمینه کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی انجام شده است اما متاسفانه پیچیدگی مسائل به قدری زیاد است که توفیقات در این حوزه در حد لازم نبوده است.

هاشمی مهر با تاکید بر اینکه، می طلبد عنایت ویژه ای به این مسائل داشته باشیم افزود: یک میلیارد تومان برای آسیب های اجتماعی هزینه شده است.

به گفته هاشمی مهر، امروزه جامعه سنتی به سمت مدرنیته حرکت کرده است و تحولات و تغییراتی شکل گرفته و این مسئله آسیب های خاص خود را دارد و نوع این آسیب ها با گذشت زمان در حال تغییر و تحول است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کهگیلویه وبویراحمد ابراز داشت: تلاش ها بر این است که آسیب های اجتماعی در استان کاهش یابد.

هاشمی عنوان کرد: نگاه ها و نسل ها تغییر می کنند و متولیان باید با هوشیاری بیشتر و در چارچوب قانون به وظایف خود برای کاهش این آسیب ها اقدام کنند.

مدیرکل دفتر امور فرهنگی و اجتماعی استانداری هم گفت: آسیب های اجتماعی در استان رها نشده است و هر دستگاهی وظیفه ذاتی خود را انجام می دهد.

حجت الاسلام سید علی فتح میرمحمدی افزود: اینکه برخی از دستگاه های اجرایی وظایف خود را انجام ندهند موضوع به طور کامل فرق می کند و باید با آنها به خاطر کم کاری هایشان برخورد شود.

لینک کوتاه : https://baztabfarda.ir/?p=6523
  • ارسال توسط :
  • دیدگاه‌ها برای برنامه های اجرایی برای مقابله با آسیب های اجتماعی ارایه شود بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.

برچسب ها