تاریخ : دوشنبه, ۴ تیر , ۱۴۰۳ 18 ذو الحجة 1445 Monday, 24 June , 2024
8

بازنشستگان نمونه کشوری و استانی تامین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد معرفی شدند

  • کد خبر : 4207
  • ۲۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۸:۳۹
بازنشستگان نمونه کشوری و استانی تامین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد معرفی شدند
به مناسبت روز خانواده و تکریم بازنشستگان مراسمی در اداره کل تامین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد برگزار و از بازنشستگان و مستمری بگیران نمونه کشوری و استانی تجلیل شد.

بازتاب فردا/به مناسبت روز خانواده و تکریم بازنشستگان مراسمی در اداره کل تامین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد برگزار و از بازنشستگان و مستمری بگیران نمونه کشوری و استانی تجلیل شد.

 

در این مراسم معاون تعهدات بیمه ای اداره کل تامین اجتماعی استان، بازنشستگان را گنجینه های تجربه و پشتوانه های فکری و تجربی نسل امروز و فردای کشور توصیف کرد و گفت: بازنشستگان نقش ویژه ای در توسعه و پیشرفت کشور داشته و تجارب گران بهایی را در دوران طولانی خدمت خود اندوخته اند که می تواند پشتوانه، چراغ راه و تکیه گاه نسل جوان قرار گیرد.

علی محمد علی پور افزود: تکریم بازنشستگان وظیفه ای همگانی است و برگزاری مراسم تجلیل می تواند فرصتی برای بازبینی نقش و جایگاه والای این قشر گرانقدر در جامعه و زمینه ای برای تداوم و تعمیق ارتباط میان بازنشستگان و سازمان تامین اجتماعی باشد.

دکتر بهور، مدیر درمان تامین اجتماعی استان، نیز از بازنشستگان به عنوان سرمایه های اجتماعی یاد کرد و گفت: بازنشستگان جایگاه ویژه و والایی در جامعه دارند و تکریم آنان باید به عنوان یک فرهنگ نهادینه شود.

رییس کانون بازنشستگان شهرستان بویراحمد نیز در این مراسم گفت: به همان نسبت که سن سالمندان و بازنشستگان بالا می رود، هزینه های آنان هم افزایش می یابد و انتظار دارند که حمایت های بیشتری از آنها صورت گیرد.

علی کرمی افزود: اجرای طرح متناسب سازی و افزایش حقوق بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی در سال جاری یکی از انتظارات طولانی این قشر را جامه عمل پوشاند و امیدواریم حمایت از بازنشستگان و توجه به نیازهای آنات در آینده نیز استمرار یابد.

در این مراسم دکتر سیدساعد حسینی به خاطر فعالیت های علمی، تدریس در مراکز دانشگاهی، تالیف پنج عنوان کتاب، ایجاد اشتغال و حمایت از نیروی کار، همکاری ده ساله با سازمان تامین اجتماعی، تربیت فرزندان شایسته و مشارکت در امور عام المنفعه به عنوان بازنشسته نمونه کشوری معرفی و از خدمات وی تجلیل شد.

هم چنین سیداسماعیل کریمی به عنوان بازنشسته نمونه استانی، گشتاسب ابراهیمی به عنوان ازکارافتاده کلی نمونه و خانم عالم افتخاری به عنوان همسر بازمانده نمونه معرفی شدند و با اهدای لوح تقدیر و تندیس مورد تقدیر قرار گرفتند.

لینک کوتاه : https://baztabfarda.ir/?p=4207

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
برچسب ها