تاریخ : شنبه, ۳۰ تیر , ۱۴۰۳ 14 محرم 1446 Saturday, 20 July , 2024
22

افتتاح ستاد انتخاباتی بانوان دکتر محسن رضایی در کهگیلویه

  • کد خبر : 2884
  • ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۳:۵۷
افتتاح ستاد انتخاباتی بانوان دکتر محسن رضایی در کهگیلویه

آیین افتتاح ستاد بانوان شهرستان کهگیلویه با حضور پرشور بانوان، جمعی از ورزشکاران و مسئولان ستاد شهرستان برگزار شد.

بازتاب فردا /در ابتدای جلسه رئیس ستاد دکتر محسن رضایی در کهگیلویه،  حاج مظفر قهرمانی از چهره های سیاسی_فرهنگی مطرح شهرستان کهگیلویه ضمن عرض خیرمقدم گفت طی روزهای باقیمانده برای معرفی هر چه بهتر و توانایی های دکتر رضایی تقاضای حضور و مشارکت فعال در انتخابات را داریم.

دکتر خیرالله انصاری هم در ایین افتتاحیه ستاد بانوان دکتر محسن رضایی گفت؛ما امروز در جایگاهی قرار گرفتیم که میبینیم در جایجای دنیا زخم خوردهها و کسانی که دنبال این هستند که ضربه ای به نظام مقدس جمهوری اسلامی بزنند تا بتوانند با تکیه بر جاسوسان داخلی و خارجی خودشان را در کشور جا بدهند،
اما کور خوانده اند و نمیدانند دکتر محسن رضایی که هشت سال در دفاع مقدس جانانه دفاع کرد و جنگید و امروز هم در رقابت و رفاقت با دیگر کاندیداها پا به عرصه انتخابات گذاشته است.

وی تصریح کرد؛ مردم بدانند روزهایی که خدمت را صادقانه نمی شماردند و نگاه ها را سیاسی میدانستند و از بعد اقتصادی نگاهی به مردم نداشته اند گذشته است .

در ادامه وی افزود؛امروز وقت آن است که در این عرصه و انتخابات پرشور همچون گذشته شرکت کنیم.

در ادامه دکتر خیرالله انصاری اظهار داشت؛خوشبختانه کسانی وارد عرصه انتخابات شده اند که با اقتدار و صلابت و همچنین تفکرات اقتصادی و معیشتی مردمی ملت را پای صندوق های رای فرا میخوانند.
و در پایان عنوان کرد؛ دیگر کشورهای دنیا مخصوصا آمریکا و اسرائیل با وجود جاسوسانی که دارند دنبال برنامه ریزی هایی هستند که مردم را به عدم حضور در انتخابات ترغیب کنند اما کاندیداهای محترم در مناظره مخصوصا جناب دکتر محسن رضایی همین بس جوری عمل کردند که مشی خدمت صادقانه خود را برای مردم به خوبی توضیح و تشریح دادند و ما هم باید بر حسب وظیفه پای صندوق های رای برویم.

مسئول ستاد بانوان شهرستان کهگیلویه در حاشیه این آیین گفت: بانوان در مشارکت افزایی انتخابات به دلیل داشتن مدیریت خانواده نقش موثری دارند که بار دیگر در انتخابات ۱۴۰۰ به وظیفه انقلابی و ملی خود عمل می کنند.
اعظم فرخ زاده افزود: زنان با ایجاد فضای تفکر و تعقل در خانواده و بحث و گفت و گو با بقیه افراد می‌توانند در شور انتخاباتی، شناساندن و معرفی کاندیداها موثر واقع شوند، امروزه حضور حداکثری بانوان در بطن جامعه نیز کاملا محسوس و قابل مشاهده است که قطعا نقش موثری در ارتقای جایگاه تاثیرگذاری آنها در جامعه ایفا می‌کند.
وی با اشاره به مشکلات جامعه خاطرنشان کرد: مشکلات مخصوصا اقتصادی در جامعه بیداد می کند و زنان این فشارها را بیشتر احساس می کنند، لذا باید به عنوان بخشی از جامعه در حل این بحران ها با انتخاب یک متخصص اقتصادی تمام تلاش خود را بکار گیریم.
فرخ زاده اضافه کرد: در گفتمان حاج محسن رضایی امید برای زندگی و تلاش برای حل معضلات اقتصادی حس می شود، لذا به نمایندگی از جامعه بانوان و مخصوصا ورزشکار استان از ایشان به عنوان یک شخصیت انقلابی اعلام حمایت می کنیم.

گزارش:حمید پرندوار

لینک کوتاه : https://baztabfarda.ir/?p=2884

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
برچسب ها