تاریخ : سه شنبه, ۲۹ خرداد , ۱۴۰۳ 12 ذو الحجة 1445 Tuesday, 18 June , 2024
0

اعتراض فرهنگیان کهگیلویه‌وبویراحمد به طرح رتبه‌بندی به کجا رسید؟

  • کد خبر : 11745
  • ۳۱ تیر ۱۴۰۲ - ۱۳:۱۳
اعتراض فرهنگیان کهگیلویه‌وبویراحمد به طرح رتبه‌بندی به کجا رسید؟
در طرح رتبه‌بندی فرهنگیان سراسر کشور که در ایستگاه پایانی قرار گرفته، برخی معلمان نسبت به نحوه اجرای طرح اشکالاتی وارد دانستند که به گفته متولیان امر، این موضوع هم مورد بررسی و در دست انجام است.

مطابق قانون نظام رتبه‌بندی به منظور افزایش کیفی فرآیند تعلیم و تربیت، اعتلای کرامت و منزلت اجتماعی معلمان، استقرار نظام پرداخت‌ها و بر اساس تخصص و شایستگی‌ها، عملکرد رقابتی معلمان، مهندسی نیروی انسانی، توسعه مستمر و نظام‌مند شایستگی‌های عمومی، تخصصی، حرفه‌ای و ترببتی و کیفیت عملکرد معلمان، تقویت انگیزه و رضایت‌مندی شغلی و ارتقای تعهد و تقویت هویت حرفه‌ای معلمان بر اساس نقشه جامع علمی کشور و سند تحول بنیادین آموزش و پرورش اجرا می‌شود.

جزئیات پاسخ به اشکالات فرهنگیان کهگیلویه و بویراحمد به نحوه اجرای این طرح

ایمان سبحانی‌نژاد، معاون برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: ۴۰ درصد از فرهنگیان استان در حوزه های مدیریتی به رتبه خود در طرح رتبه بندی اعتراض داشتند.

سبحانی‌نژاد افزود: پس از اعلام نتایج رتبه رتبه بندی فرهنگیانی که به رتبه خود اعتراض داشتند مستندات خود را در سامانه rtb.medu.ir بارگذاری کردند.

وی عنوان کرد: همزمان کارگروه های بررسی اعتراضات فرهنگیان کهگیلویه و بویراحمد تشکیل شد و همه پرونده های کارکنان آموزش و پرورش بررسی شد.

معاون برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: رتبه های یک و دوم بعد از تایید در مرحله شهرستانی در استان تایید می شود اما رتبه های سه تا پنج بعد از مراحل تایید در استان برای تایید نهایی به وزارت آموزش و پرورش ارسال می شود.

سبحانی نژاد ابراز امیدواری کرد: احکام همه فرهنگیان استان تا پیش از مهرماه امسال و آغاز سال تحصیلی ابلاغ شود.

زمان بررسی و اعلام پاسخ درخواست‌های میز خدمت در آموزش و پرورش

معاون برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به سفر رئیس جمهور و استقرار چند روزه نمایندگان وزیر آموزش و پرورش در این استان گفت: یکهزار و ۹۰۰ در خواست مردم در سفر رییس جمهور در زمینه های مختلف مانند تبدیل وضعیت فرهنگیان، امور اداری و استخدام به میز خدمت در استان تسلیم شد.

سبحانی نژاد تاکید کرد: آن بخش از درخواست هایی که مربوط به استان است تا روز دوشنبه اعلام خواهد شد و بخشی که مربوط به وزارتخانه است در کمترین زمان ارسال و تعیین تکلیف می شود.

وی ابراز کرد: ۱۵ نفر کاربرفن آوری اطلاعات آموزش و پرورش مامور ثبت درخواست ها شدند.

لینک کوتاه : https://baztabfarda.ir/?p=11745

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
برچسب ها