تاریخ : سه شنبه, ۸ خرداد , ۱۴۰۳ 21 ذو القعدة 1445 Tuesday, 28 May , 2024
11

آیین تکریم و معارفه سرپرست بیمارستان امام خمینی(ره) دهدشت برگزار شد+تصاویر

  • کد خبر : 3998
  • ۱۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۹
آیین تکریم و معارفه سرپرست بیمارستان امام خمینی(ره) دهدشت برگزار شد+تصاویر

با حضور مسئولین شهرستانی و پرسنل بیمارستان امام خمینی(ره)،آیین تکریم و معارفه سرپرست بیمارستان امام خمینی(ره) دهدشت برگزار شد.

بازتاب فردا/با حضور مسئولین شهرستانی و پرسنل بیمارستان امام خمینی(ره)،آیین تکریم و معارفه سرپرست بیمارستان امام خمینی(ره) دهدشت برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی بیمارستان امام خمینی(ره) دهدشت؛ آیین تکریم و معارفه سرپرست بیمارستان امام خمینی(ره) با حضور مدیر شبکه بهدشت و درمان شهرستان کهگیلویه،مهندس ابراهیم خنجری معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری شهرستان کهگیلویه،سید ابراهیم موحد مسئول دفتر ارتباطات مردمی نماینده مردم شریف کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی،دکتر جهانشاد شرافت رئیس نظام پزشکی شهرستانهای کهگیلویه،چرام و لنده و جمعی از مسئولین واحدها،بخش های مختلف شبکه بهداشت و درمان و بیمارستان امام خمینی(ره) دهدشت برگزار شد.

 

دکتر محمد طاهر طیب زادگان مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان کهگیلویه گفت: پذیرش مسئولیت در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران فرصت مغتنمی است برای خدمت صادقانه به مردم شریفی که شایسته بهترین اند.

 

وی در ادامه گزارشی از عملکرد شبکه بهداشت و درمان شهرستان در مواجهه و مقابله با کرونا و واکسیناسیون ارائه داد و از میزان بستری های اخیر در پیک جدید ابراز نگرانی و تصریح کرد : متاسفانه روند بستری صعودی بوده وظرفیت تخت های بیمارستان تکمیل میباشد و افزایش مبتلایان به کرونا و افزایش موارد مثبت بسیار نگران کننده هست و کادر درمانی که در دو سال اخیر زحمات و فشارهای بسیار سنگینی را تحمل نموده اند دوباره با پیک جدید و موج فزاینده مبتلایان روبرو شده که بر خستگی و فشار کاری آنها افزوده است.

 

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان کهگیلویه اذعان کرد: پذیرش مسئولیت در شرایط سخت اقتصادی امروز و شرایط خاص کرونا بسیار شجاعانه و هنرمندانه هست که با توجه به جمعیت تحت پوشش این مرکز درمانی و اینکه این بیمارستان به سه شهرستان دهدشت،چرام و لنده و بخش های قلعه رئیسی و دیشموک که ارائه خدمت میدهد جای تبریک و تحسین به جناب آقای دکتر منصور نیکخو دارد که انجام این امر بزرگ را متقبل شد.

 

ایشان در ادامه تاکید کردند که در دو سال اخیر خدمات درمانی مطلوب و شایانی به همشهریان علی الخصوص در قضیه کرونا انجام شد که صمیمانه از زحمات ارزشمند و ماندگار جناب آقای دکتر یاری نسب سرپرست اسبق تقدیر و تشکر مینمایم.

 

دکتر منصور نیکخو متخصص پاتولوژی و سرپرست جدید بیمارستان امام خمینی(ره) در این مراسم گفت : از حسن اعتماد مسئولین محترم دانشگاه علوم پزشکی و در راس آن رئیس و معاونین محترم درمان و توسعه مدیریت و منابع انسانی دانشگاه،مدیر محترم شبکه بهداشت و درمان شهرستان کهگیلویه،نماینده محترم مردم شریف کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی و همه عزیزانی که در این راه حمایت کردند و راهنمایی و مشوقهای خوبی جهت ارائه خدمت صادقانه و خالصانه به مردم شریف کهگیلویه بودند سپاسگزارم.

 

وی در ادامه ازمدیر محترم شبکه بهداشت و درمان شهرستان کهگیلویه بابت همزمانی مسئولیت شبکه بهداشت و درمان و بیمارستان در چند ماه اخیر، روسای سابق بیمارستان جناب آقایان دکتر یاری نسب و دکتر خادمی،سید کمال الدین شریف مقدم مدیر محترم داخلی بیمارستان و مسئولین بیمارستان بابت زحمات شبانه روزی آنها علی الخصوص در پیک های مختلف کرونا تقدیر و تشکر کرد و تصریح کرد: امیدوارم با همراهی و همکاری متخصیین، پزشکان،پرسنل، مسئولین بهداشت و درمان شهرستان، مسئولین اجرایی شهرستان و استان و دانشگاه علوم پزشکی در راستای نیل به اهداف نظام مقدس و سلامت و درمان مردم گام برداریم و در جهت ارائه خدمات درمانی مطلوب و با کیفیت به شهروندان عزیزمان کوشا باشیم.

 

دکتر ابراهیم یاری نسب سرپرست اسبق بیمارستان در ادامه این جلسه گزارشی از عملکرد خود در زمان تصدی سرپرستی بیمارستان ارائه داد و تصریح کرد: صمیمانه از همراهی همه پزشکان و پرسنل بیمارستان، رئیس و معاونین محترم دانشگاه علوم پزشکی،نماینده محترم مردم شریف کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی،فرماندار و امام جمعه شهرستان کهگیلویه،مسئولین محترم ادارات دولتی و غیر دولتی مختلف مرتبط با بیمارستان ،اصحاب رسانه و صدا و سیما و هر عزیزی که در طول خدمت همراه و یاری گر بنده بود سپاسگزارم.

 

در ادامه این مراسم معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری،رئیس نظام پزشکی شهرستانهای کهگیلویه،چرام و لنده به ایراد سخن پرداختند.

دکتر محمد طاهر طیب زادگان مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان کهگیلویه – متخصص روانپزشکی

مهندس ابراهیم خنجری معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری شهرستان کهگیلویه

دکتر جهانشاد شرافت رئیس نظام پزشکی شهرستانهای کهگیلویه،چرام و لنده – متخصص داخلی

دکتر منصور نیکخو سرپرست جدید بیمارستان امام خمینی(ره) – متخصص پاتولوژی

دکتر ابراهیم یاری نسب سرپرست اسبق بیمارستان امام خمینی(ره) – متخصص داخلی

 

 

لینک کوتاه : https://baztabfarda.ir/?p=3998

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0