تاریخ : سه شنبه, ۲۹ خرداد , ۱۴۰۳ 12 ذو الحجة 1445 Tuesday, 18 June , 2024
2
فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد:

آمریکا از سرایت استقلال جمهوری اسلامی ایران به سایر کشورها می ترسد

  • کد خبر : 10182
  • ۱۰ آبان ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۹
آمریکا از سرایت استقلال جمهوری اسلامی ایران به سایر کشورها می ترسد
خرمدل با بیان اینکه آمریکا نگران استقلال طلبی سایر کشورهاست عنوان کرد:امریکا از سرایت استقلال جمهوری اسلامی ایران به سایر کشورها می ترسد.

به گزارش خبرنگار مهر سردار حمید خرمدل ظهر امروز در نشست شورای اداری شهرستان کهگیلویه با عنوان جهاد تبیین و قرارگاه روشنگری بصیرتی با اشاره به حجم زیاد برنامه ریزی و پرخاشگری علیه جمهوری اسلامی افزود:ما باید بدانیم در چه جایگاهی هستیم و این نشان می دهد که باید سابقه تاریخی خود را به خوبی بدانیم.

 

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: آنچه که امروز با ان مواجه هستیم مربوط به حال نیست بلکه نتیجه چندین دهه برنامه ریزی می باشد‌.

 

خرمدل گفت: شیوه حکمرانی بر کشور بر اساس دین است ولی برخی افراد به دنبال جایگزینی تفکرات دیگر هستند.

 

وی تصریح کرد: دین افیون توده هاست و ما بعنوان انسان طبق قوانینی کشور را اداره می کنیم و هرگاه که خود را از معنویت خالی کنیم نتیجه اش می شود میزان بالای خودکشی و این موضوع در غرب هر روز افزایش می یابد.

 

خرمدل با اشاره به تجاوز، خشونت و حرمت شکنی به زنان در غرب بیان کرد: این فرایند از لیبرالیسم منشاء میگیرد و بطور قطع بنیاد خانواده در غرب معنای ندارد.

 

وی گفت: آمریکا و استکبار جهانی به بهانه آزادی به ۳۷ کشور حمله کرده و تاکنون ۳۰ میلیون انسان را کشته اند.

 

خرمدل بیان داشت:۲۰ سال افغانستان تماما در اختیارشان بود تا طالبان را حذف کنند و بعد از ۲۰ سال تحویل همان طالبان دادند.

 

وی افزود: امروز دشمنی آمریکا در ابعاد مختلف نمود پیدا کرده که مهمترین آن دشمنی فرهنگی با جمهوری اسلامی ایران است.

 

فرمانده سپاه فتح تصریح کرد: اگر اغتشاشات در دهدشت و استان و تهران صورت پذیرفت هدف آنان بحث آزادی اجتماعی نیست چون این امر در کشور وجود دارد ولی این افراد به دنبال ناامنی در کشور هستند ‌.

 

وی با بیان اینکه جمهوری اسلامی در سال ۵۷ قدرت بلامنازع امریکا را کنار زد تاکید کرد: جمهوری اسلامی همه وجود امریکا را به چالش کشانده است و امروز امریکا با حقد و کینه به ما نگاه دارد، و ما هژمونی امریکا را شکستیم و ثابت کردیم در مقابل امریکا می شود ایستاد.

 

خرمدل بیان داشت: ما مستقل ترین کشور دنیا هستیم و برای خودمان تصمیم می گیریم ولی برعکس هیچ شخصی حتی رئیس جمهور در آمریکا جرات ایستادن در مقابل لابی صهیونیست را ندارد.

 

وی با بیان اینکه آمریکا نگران استقلال طلبی سایر کشورهاست عنوان کرد:امریکا از سرایت استقلال جمهوری اسلامی ایران به سایر کشورها می ترسد.

 

فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد خاطر نشان کرد: با قاطعیت عرض می کنیم هیچ قدرتی یارای مقاومت در مقابل ایران را ندارد این یک حرف دلخوش کننده نیست بلکه یک واقعیت است.

 

گزارش: حمیده تابش نژاد

لینک کوتاه : https://baztabfarda.ir/?p=10182

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
برچسب ها