تاریخ : شنبه, ۵ آذر , ۱۴۰۱ 3 جماد أول 1444 Saturday, 26 November , 2022
3
یاداشت ارسالی؛

پشت پرده تخریب های هدف دار علیه فرزندان استان چیست؟

  • کد خبر : 7424
  • ۰۶ فروردین ۱۴۰۱ - ۸:۵۵
وقتی اخلاق زیر تیغ حسادت و منفعت طلبی های شخصی زبح می شود، آدمی دست به هر عمل غیرانسانی می زند تا به هدف غیراخلاقیش دست یابد.

بازتاب فردا/وقتی اخلاق زیر تیغ حسادت و منفعت طلبی های شخصی زبح می شود، آدمی دست به هر عمل غیرانسانی می زند تا به هدف غیراخلاقیش دست یابد.

 

حجم نوشته ها و مقالات منتشر شده در فضای مجازی که فرزند شایسته و اخلاق مدار استان، سید فرزاد نجات نیا را هدف قرار داده اند در ماههای اخیر خیره کننده است.

بررسی ها نشان می دهد که عمده این بی اخلاقی های رسانه ای از سمت انگشت شماریست که به دلیل برآورده نشدن منافع و مطالبات شخصی شان دست به اقدامات تخریبی حتی به قیمت درج دروغ و افترا میزنند.

این افراد معلوم الحال در هر موقعیتی به دنبال فرافکنی و دروغ پراکنی در فضای آزاد رسانه ای هستند و تلاش ها و خدمات افراد را نادیده می گیرند.

فرزاد نجات نیا از فرزندان شایسته استان است که در دولت سیزدهم به عنوان معاون وزیر راه و شهرسازی تا کنون همانند مدیری جهادی و انقلابی منشا خدمات بسیاری در سطح کشور بوده است.

بررسی ها نشان می دهد سفرهای استانی و شهرستانی معاون جوان و جهادی وزیر راه از زمان قبول مسئولیت بی سابقه بوده است.

همچنین سفر نجات نیا به استان کهگیلویه و بویراحمد برکات زیاد و بی سابقه ای در حوزه های مربوطه داشته که در نوشته ای دیگر به آن خواهیم پرداخت.

حضور وی در وزارتخانه استراتژیک راه و شهرسازی می تواند موجب تحولات بسیاری در استان های محروم کشور شود .

نگاه دلسوزانه و همه جانبه نگر نجات نیا می تواندبخش زیادی از مشکلات و کمبودهای استان را در این بخش مرتفع کند.

امید است فرد یا افراد انگشت شماری که ناخالصانه و مغرضانه قلم تخریب و بی اخلاقی را بر صفحه پاک کاغذ می کشند اندکی هم به فکر پاسخگویی فردای خود باشند و در غیر اینصورت، دلسوزان استان در مواجهه با تهمت ها و بی اخلاقی ها مطابق قوانین حاکم بر فضای رسانه عمل خواهند کرد.

لینک کوتاه : http://baztabfarda.ir/?p=7424
  • ارسال توسط :
  • دیدگاه‌ها برای پشت پرده تخریب های هدف دار علیه فرزندان استان چیست؟ بسته هستند

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.