تاریخ : شنبه, ۵ آذر , ۱۴۰۱ 3 جماد أول 1444 Saturday, 26 November , 2022
2

میز خدمت جهادی شهید کوچری در دره لبک کهگیلویه برگزار شد

  • کد خبر : 7894
  • ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۷:۴۵
میز خدمت جهادی شهید کوچری در دره لبک کهگیلویه برگزار شد
به همت سپاه و فرمانداری شهرستان و با همکاری ادارات راه و شهر سازی , برق .فرهنگ و ارشاد اسلامی .اب و فاضلاب ,گاز,بهزیستی ,کمیته امداد ,بنیاد مسکن ,مخابرات رزمایش میز خدمت جهادی در شهرک " دره لبک " کهگیلویه از توابع بخش سوق این شهرستان اجرا شد.

بازتاب فردا/به همت سپاه و فرمانداری شهرستان و با همکاری ادارات راه و شهر سازی , برق .فرهنگ و ارشاد اسلامی .اب و فاضلاب ,گاز,بهزیستی ,کمیته امداد ,بنیاد مسکن ,مخابرات رزمایش میز خدمت جهادی در شهرک ” دره لبک ” کهگیلویه از توابع بخش سوق این شهرستان اجرا شد.

 

فرماندار کهگیلویه در حاشیه این جلسه اظهار داشت: میز خدمت جهادی شهید کوچری به مناسبت تاسیس بسیج سازندگی به همت سپاه شهرستان و با همکاری بخشداری مرکزی و سوق ادارات راه و شهر سازی , برق .فرهنگ و ارشاد اسلامی .اب و فاضلاب ,گاز,بهزیستی ,کمیته امداد ,بنیاد مسکن ,مخابرات در شهرک ” دره لبک ” کهگیلویه از توابع بخش سوق این شهرستان اجرا شد.

 

وی اضافه کرد: روسا و مدیران دستگاه های اجرایی در این روستای کم برخوردار حضور یافته و از نزدیک مسایل و مشکلات اقشار مختلف مردم را در گفت و گوی چهره به چهره با آنها بررسی و نسبت به رفع و حل مشکلات آنان اقدام کردند.

 

وی افزود: میز خدمت که با استقبال خوبی از سوی مردم مواجه شده است در همه مراسم ملی و مذهبی در طول سال در مناطق کم برخوردار برگزار می شود و همچنان نیز ادامه خواهد داشت.

 

فرماندار کهگیلویه گفت: حوزه کاری میزخدمت برای رسیدگی به مشکلات مردم و با هدف تسهیل ارائه خدمت به اهالی مناطق کم برخوردار است.

لینک کوتاه : http://baztabfarda.ir/?p=7894

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0