تاریخ : یکشنبه, ۱۴ آذر , ۱۴۰۰ 1 جماد أول 1443 Sunday, 5 December , 2021

اخبار ویژه

افتتاح پروژه آبرسانی در شهر لنده پس از چند سال انتظار/بهره‌مندی بیش از ۵۰۰۰ نفر از آب شرب پایدار/تقدیر نماینده ولی فقیه و معاون عمرانی از آبفا بازدید سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان کهگیلویه از برخی مراکز خدمات جامع سلامت تابعه بخش مرکزی دهدشت/ تاکید دکتر تقوی بر لزوم رعایت کیفیت هر چه بیشتر بسته های خدمتی مراکز بهداشتی و درمانی به مردم برگزاری جشنواره روابط‌ عمومی‌‌های کهگیلویه و بویراحمد/ تکریم خبرنگاران معیار ارزیابی روابط عمومی‌ها ثبت نام بدون آزمون در مقطع کارشناسی دانشگاه پیام نور نوبت بهمن ماه ۱۴۰۰ کهگیلویه مظلوم است/ مردم می دانند چه کسانی کار کردند / چند قطبی را کنار بگذارید/ به معیشت زنان گوجه چین برسید آخرین وضعیت کرونا ویروس در استان کهگیلویه و بویراحمد توزیع بیش از ۲۰۰ هزار کیسه سیمان رایگان توسط ستاد بازسازی بنیاد مسکن در مناطق زلزله زده دنا/ ۱۰۰۰ واحد مسکن آماده بهره برداری یادواره ی شهدای سادات امام زاده یحیی(ع) در دهدشت برگزار شد+تصاویر

3

برترین های مسابقات کشتی آزاد و فرنگی نونهالان استان کهگیلویه و بویراحمد معرفی شدند+تصاویر

  • کد خبر : 4737
  • 28 شهریور 1400 - 4:35
برترین های مسابقات کشتی آزاد و فرنگی  نونهالان استان کهگیلویه و بویراحمد معرفی شدند+تصاویر

رقابت‌های کشتی آزاد و فرنگی قهرمانی استان کهگیلویه و بویراحمد با شرکت تیم‌هایی از شهرهای یاسوج، دهدشت، گچساران، بهمئی و باشت و با حضور سردار خرم‌دل فرماندهی سپاه فتح استان در خانه کشتی یاسوج برگزار گردید.

بازتاب فردا /در رقابت‌های قهرمانی مسابقات کشتی نونهالان استان، دهدشت در آزاد و گچساران در فرنگی قهرمان شدند.

به‌گزارش بازتاب فردا به نقل از روابط‌عمومی هیئت کشتی استان، رقابت‌های کشتی آزاد و فرنگی قهرمانی استان کهگیلویه و بویراحمد با شرکت تیم‌هایی از شهرهای یاسوج، دهدشت، گچساران، بهمئی و باشت و با حضور سردار خرم‌دل فرماندهی سپاه فتح استان در خانه کشتی یاسوج برگزار گردید.

بر پایه این گزارش در کشتی آزاد تیم ده‌دشت با ۲۲۰ امتیاز اول شد و تیم‌های یاسوج با ۱۶۰ امتیاز و بهمئی با ۱۹۵ امتیاز مقام‌های دوم و سوم را کسب کردند.

در کشتی فرنگی تیم گچساران با ۱۹۰ امتیاز به لطف قهرمانی بیشتر انفرادی، اول ، تیم دهدشت با ۱۹۰ امتیاز دوم و باشت با ۹۰ امتیاز در مقام سوم ایستاد.

نتایج انفرادی مسابقات کشتی آزاد

۳۴-۳۸کیلوگرم: ابوالفضل راوند (یاسوج)

۴۱ کیلوگرم :حسن شکرایی مقدم (دهدشت)

۴۴ کیلوگرم :حمیدرضا بال افکن (دهدشت)

۴۸ کیلوگرم: آریا جوخی (بهمئی)

۵۲ کیلوگرم :یاسین آرش خوب ( یاسوج)

۵۷ کیلوگرم: محمدمهدی نصیری مهر (دهدشت)

۶۲ کیلوگرم: رضا خادم پور ( دهدشت)

۶۸کیلوگرم : احمدرضا عابدینی ( یاسوج)

۷۵ کیلوگرم: رضا خردمند (یاسوج)

۸۵ کیلوگرم: شهرام سری دلی ( یاسوج)

نتایج انفرادی مسابقات کشتی فرنگی نونهالان

۳۴-۳۸ کیلوگرم: علیرضا غریبی (گچساران)

۴۱ کیلوگرم :محمدمهدی محمودی زاده (دهدشت)

۴۴ کیلوگرم :ابوالفضل پندار (دهدشت)

۴۸ کیلوگرم: مهدی مهدی محمدمهدی افشون (گچسازان)

۵۲ کیلوگرم :حسام موسوی (گچساران)

۵۷ کیلوگرم: ماهان گودرزی (گچساران)

۶۰ کیلوگرم :فردین سعیدی‌کیا (دهدشت)

۶۸ کیلوگرم :علیرضا عسکری (باشت)

۷۵ کیلوگرم :سید عباس فرشاد نسب ( گچساران)

۸۵ کیلوگرم :احمد تاسا ( گچساران )

برپایه این گزارش نفرات برتر این مسابقات به رقابت های قهرمانی کشور که طی روزهای ۷ تا ۹ مهر ماه در کشتی آزاد و ۱۷تا ۱۹ مهر ماه در کشتی فرنگی در استان لرستان برگزار میشود، اعزام خواهند شد.

چگ

لینک کوتاه : http://baztabfarda.ir/?p=4737

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.