تاریخ : شنبه, ۵ آذر , ۱۴۰۱ 3 جماد أول 1444 Saturday, 26 November , 2022
3
با حضور معاون برنامه ریزی صنایع پتروشیمی خلیج فارس؛

انتقاد فرماندار کهگیلویه از برخی کارشنکی ها در پتروشیمی دهدشت/موسوی: بومی سازی در دستور کار قرار گیرد/بخشدار مرکزی کهگیلویه:دولت جدید نگاه ویژه ای به پروژه ها دارد

  • کد خبر : 7846
  • ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۰
انتقاد فرماندار کهگیلویه از برخی کارشنکی ها در پتروشیمی دهدشت/موسوی: بومی سازی در دستور کار قرار گیرد/بخشدار مرکزی کهگیلویه:دولت جدید نگاه ویژه ای به پروژه ها دارد
نماینده مردم کهگیلویه بزرگ فرماندار و بخشدار کهگیلویه معاون برنامه ریزی و توسعه کسب و کار گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس و جمعی از مسئولان از پتروشیمی دهدشت بازدید کردند

بازتاب فردا/نماینده مردم کهگیلویه بزرگ فرماندار و بخشدار کهگیلویه معاون برنامه ریزی و توسعه کسب و کار گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس و جمعی از مسئولان از پتروشیمی دهدشت بازدید کردند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کهگیلویه سید عبدالعزیز موسوی اظهار داشت؛محور و هدف اصلی این پروژه بحث اشتغال زایی و رونق اقتصادی است.

فرماندار کهگیلویه افزود: جلسات متعددی گرفته شد و تاکید بر سرعت پروژه از مهم ترین محورهای جلسات بود.

وی با بیان اینکه بومی سازی در اولویت باشد، تصریح کرد: بخش اعظمی از نیروهای این مجموعه غیربومی هستند، این موضوع باید رفع تکلیف شود و از نیروهای بومی شهرستان استفاده شود.

موسوی اضافه کرد: شهرستان نیروی تخصصی دارد، فرایندی تعریف شد و قرار شد از طریق اداره کار و بانک اطلاعاتی که وجود دارد نیروهای کار معرفی شوند ولی بازهم کم کاری می شود.

وی اظهار کرد: اولویت بکارگیری با خانواده های شهدا و ایثارگران باشد و سهم این خانواده ها لحاظ شود.

فرماندار کهگیلویه عنوان کرد: نیروهای بومی و طبق توافق قرار بود از هر خانواده یک نفر باشد تا تعادل رعایت شود و بار اشتغال تقسیم شود.

فرماندار کهگیلویه گفت: گاها تعدیل نیروی بومی صورت می گیرد اگر بنا بر تعدیل است باید از غیربومی ها صورت گیرد ولی متاسفانه تعدیل نیروها از نیروهای بومی انجام شد و این شیوه باید درست شود.

موسوی ابراز کرد: تمام ظرفیت های استان بسیج شده ولی پتروشیمی در برخی موارد بی توجهی می کند.

وی ادامه داد: در جلسات گذشته قرار شد پیمانکاران بومی در اولویت باشند ولی بازهم بی توجهی می شود هیچکدام از مصوبات جلسات را پتروشیمی دهدشت اجرایی نکرد.

فرماندار کهگیلویه اظهار کرد: هیچ گونه بی توجهی و کم کاری قابل قبول نیست، انتظار داریم مصوبات جلسات قبل اجرایی شوند.

وی خاطر نشان کرد: از نماینده محترم مردم و استاندار و مسئولان کشوری محترم که پیگیر این پروژه هستند ویژه تشکر می کنم.

نماینده مردم کهگیلویه بزرگ،معاون برنامه ریزی صنایع پتروشیمی خلیج فارس، فرماندار و بخشدار کهگیلویه،رئیس اداره کار،مسئول دفتر نماینده کهگیلویه و جمعی از مسئولان از پتروشیمی دهدشت بازدید کردند.

بخشدار مرکزی گفت؛کلنگ پروژه بنام نماینده کهگیلویه به زمین زده شد و الان با حضور ایشان و پیگیری هایی که دارد سرعت پروژه چندین برابر شد.

علیرضا طاهری افزود: درصد پیشرفت فیزیکی پروژه مشخص شود و از ظرفیت رسانه ها برای انعکاس کارها استفاده شود.

وی گفت: با مشکلات مجموعه آشنا هستم و کما فی سابق جهت پیگیری و رفع آنها تلاش می کنم.

طاهری تصریح کرد: دولت انقلابی نگاه ویژه ای به پروژه ها دارد امیدواریم با حمایت دولت انقلابی هرچه سریع تر شاهد بهره برداری از این پروژه باشیم.

لینک کوتاه : http://baztabfarda.ir/?p=7846
  • ارسال توسط :
  • دیدگاه‌ها برای انتقاد فرماندار کهگیلویه از برخی کارشنکی ها در پتروشیمی دهدشت/موسوی: بومی سازی در دستور کار قرار گیرد/بخشدار مرکزی کهگیلویه:دولت جدید نگاه ویژه ای به پروژه ها دارد بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.