تاریخ : چهارشنبه, ۱۹ مرداد , ۱۴۰۱ 13 محرم 1444 Wednesday, 10 August , 2022
1

آیین تکریم و معارفه رییس دامپزشکی کهگیلویه برگزار شد

  • کد خبر : 8857
  • ۱۳ تیر ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۹
آیین تکریم و معارفه رییس دامپزشکی کهگیلویه برگزار شد
با حضور مدیرکل و معاون دامپزشکی کهگیلویه وبویراحمد، آیین تکریم و معارفه رییس دامپزشکی شهرستان کهگیلویه برگزار شد.

 

با حضور مدیرکل و معاون دامپزشکی کهگیلویه وبویراحمد، آیین تکریم و معارفه رییس دامپزشکی شهرستان کهگیلویه برگزار شد.

 

به گزارش بازتاب فردا/، سید مختار رجائی‌فر مدیرکل دامپزشکی کهگیلویه وبویراحمد در آیین تکریم و معارفه رییس دامپزشکی دهدشت با اشاره به فرسوده بودن ساختمان این اداره، اظهار کرد: نیاز است فرماندار شهرستان توجه اساسی به زیر ساخت این اداره در بحث برنامه‌ریزی بودجه داشته باشد چرا که دور از شان این اداره است.

وی کمبود نیروی انسانی را یکی دیگر از مشکلات دامپزشکی کهگیلویه دانست و افزود: در گذشته چارت نیرو انسانی این اداره از ۱۵۰نفر به ۱۱ نفر تقلیل پیدا کرده است.

وی یکی دیگر از مشکلات اداره دامپزشکی شهرستان را کشتار غیرمجاز دام و طیور بیان کرد و گفت:سهل انگاری در رابطه با این مشکل باعث عدم رعایت بهداشت عمومی و ملتهب شدن فضای جامعه می‌شود.

رجائی‌فر خواستار همکاری تعزیرات حکومتی و جریمه سنگین کشتارهای غیرمجاز شد و بیان کرد: ما خواهان تعطیلی نیستیم بلکه به دنبال سامان‌دهی هستیم و با نظارت مردم رفاه و ارامش بهتری برای مصرف دارند.

وی حسینی را از نیروهای فعال اداره دامپزشکی نام برد و گفت:بنا به تغییر مدیریتی نبود بلکه به درخواست و شرایط خاصی که برایش ایجاد شد این تغییر انجام گرفت.

در این آیین از زحمات سید علی‌اکبر حسینی تقدیر و کرم‌الله کیانی‌نسب به عنوان رییس جدید اداره دامپزشکی شهرستان کهگیلویه منصوب شد.

گزارش:حمیده تابش نژاد

لینک کوتاه : http://baztabfarda.ir/?p=8857

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0