تاریخ : چهارشنبه, ۸ آذر , ۱۴۰۲ 17 جماد أول 1445 Wednesday, 29 November , 2023
9
معاون بهداشتی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان کهگیلویه:

آئین اهداء بسته های سلامت دهان و دندان به دانش آموزان مدرسه شهدای فرهنگیان واقع در مسکن مهر دهدشت برگزار شد

  • کد خبر : 5279
  • ۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۶
آئین اهداء بسته های سلامت دهان و دندان به دانش آموزان مدرسه شهدای فرهنگیان واقع در مسکن مهر دهدشت برگزار شد
معاون بهداشتی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان کهگیلویه گفت : آئین اهداء بسته های سلامت دهان و دندان به دانش آموزان مدرسه شهدای فرهنگیان واقع در مسکن مهر دهدشت برگزار شد.

بازتاب فردا/معاون بهداشتی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان کهگیلویه گفت : آئین اهداء بسته های سلامت دهان و دندان به دانش آموزان مدرسه شهدای فرهنگیان واقع در مسکن مهر دهدشت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان کهگیلویه؛ مهندس لطف الله افروشته در این زمینه تصریح کرد: با توجه به اهمیت موضوع سلامت دهان و دندان به خصوص در گروه سنی ۱۴-۶سال و به منظور اجرای هرچه بهتر برنامه های مرتبط با بسته خدمتی مربوطه در این گروه سنی، برنامه نمادین اهداء تعداد ۲۳۰ بسته سلامت دهان و دندان و همچنین ارائه خدمات سطح یک به ویژه آموزش بهداشت دهان و دندان، معاینه دهان و دندان و انجام خدماتی نظیر وارنیش فلوراید تراپی و فیشور سیلانت با حضور کارشناسان ستادی مرکز بهداشت و دندانپزشک کلینیک دندانپزشکی الغدیر در مدرسه شهدای فرهنگیان مسکن مهر دهدشت برگزار شد.

افروشته افزود: این دانش آموزان پس از دریافت خدمات سطح یک در صورت نیاز جهت درمان های تکمیلی و سطح ۲ خدمات، به دندانپزشکی مراکز بهداشتی و درمانی ارجاع داده می شوند.

وی با اشاره به اجرای این طرح در کلیه مدارس شهری و روستایی شهرستان کهگیلویه تاکید کرد: هدف از اجرای طرح تحول سلامت دهان و دندان در مدارس پیشگیری از پوسیدگی و بیماری های دهان و دندان برای مهمترین گروه هدف شامل دانش آموزان ۱۴-۶ سال می باشد.

لینک کوتاه : http://baztabfarda.ir/?p=5279
  • ارسال توسط :
  • دیدگاه‌ها برای آئین اهداء بسته های سلامت دهان و دندان به دانش آموزان مدرسه شهدای فرهنگیان واقع در مسکن مهر دهدشت برگزار شد بسته هستند

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.